Souhrn 4 odehraných kol letošního ročníku

03.10.2023

 

Po uplynulých čtyřech kolech je čas přinést tradiční souhrn, ve kterém se podíváme na každou skupinu zvlášt. Připomeneme si i nejzajímavější výsledky.

 

1. liga

Na první místo se vyhoupl černý kůň soutěže Fc Vyhaslé Hvězdy, které braly výhru nad HUŇÁČEM, Hells (kontumace), Chodovem, a v posledním kole s posledním vítězem ligy BK Roura Fellas. Udrží se na prvním místě i po dalším kole, kdy narazí na nováčka soutěže Modřanský svině? Ti jsou totiž také zatím stoprocentní. Hned v prvním kole si vyšlápli na Red Team, pak zvládli vyrovnané utkání na horké půdě FC Avangardu a naposledy deklasovali Hoblinu. Na třetím místě se drží vicemistr Borussia Dortšpunt, která hned v prvním kole překvapivě nestačila na dalšího nováčka Real Vinohrady C.F.. Pak již Borussie nezaváhala, když si poradila s oslabeným Huňáčem, Hells a o víkendu brala kontumaci s Chodovem. 

Na čtvrtém místě se drží Real Vinohrady C.F., který má tři důležité výhry. Jedna se zrodila po zpětné kontumaci zápasu s Red Teamem, kdy nastoupili hráči bez registrace (případ nyní řeší Arbitráž po odvolání Red Teamu).

 
V dalším kole nás čeká SUPERSOBOTA, kdy se potká BK Roura Fellas s Borussií Dortšpunt a poté proběhne již zmiňovaný zápas, kdy Modřanský svině vyzvou Fc Vyhaslé Hvězdy. 
 

 

2.A liga

Velice rázně do 2. ligy vstoupila BLYSKAVKA F.C., která zatím jako jediná drží neporazitelnost. Vyšlápla si na první a druhý tým minulého ročníku - Parmu AG a Pivnou partu. Bude zajímavé sledovat, jak si povedou v dalších zápasech. Již nyní se tváří jako horký aspirant na postup. Na druhém místě figuruje s odstupem pěti bodů Pivná parta, která odmítla postup do 1. ligy z důvodu odchodu klíčových hráčů. Black Bull Kobylisy drží zajímavé třetí místo a rozlosování napovídá, že by mohli ve vítězném tažení pokračovat. 

Překvapením jsou dosavadní výsledky Parmy AG, která zatím nezískala ani bod, a krčí se na předposledním místě. Nesmíme ale zapomenout, že Litrpůl FC a Dynamit Praha mají zatím na kontě jen jeden zápas.

 

 

2.B. liga

Celkově zatím vypadá tato skupina jako nejvyrovnanější. 

Snow Kids byli před uplynulým kolem stoprocentní, když si poradili se Sehrankou, GJS a Královskými Vinohrady. Pak narazili na Prykarpattii a v zápase, který měl vysoké parametry, prohráli 3:5. Na druhém místě je Daytona se sedmi body za dvě výhry nad Kubánskými doutníky, GJS a remízou s One Direction. Nestačila však na Sehranku. FC Inter Ganichi má výsledky jak na houpačce - dvě vysoké výhry a dvě vysoké prohry. Do postupových bojů určitě promluví Kubánští doutníci a FC Inter Ganichi.

 

 

3.A liga

AFK Bochanův Syndrom chce zpět do druhé ligy a po prvních třech zápasech jako jediný tým ve skupině neokusil prohru. Odnesli to TJ Tvoja Mama, FC PUAH a Ambassadors FC Praha. Na záda jim dýchají FC Atle, kteří si poradili vysoko se Slavojem a FC PUAH, ale ztratili body za remízu s Kampou. Stejně bodů mají i LCDM, kterým body vzala remízová přestřelka s Dvojpromileboyzz. SFA Kobyliští Tygři a Liščí trus v závětří čekají na svojí šanci dostat se do čela.

 

 

3. B liga

The Originals společně s LVFC Rams Prague zatím nenašli své přemožitele. Nenašli na ně recept společní soupeři JBH ŤHUUKY ŤUUUK s Les Bizerâns, následně ani Los Losos respektive BTW Krč fm. S devíti body je s nimi na prvních místech i Deportivo Estudiantil FC, které si poradilo s R.I.Publica United, BTW Krč fm a také s Los Losos. Jediným týmem, který je zatím dokázal porazit je FC Eintopf, který je hned v závěsu za vedoucí trojící, a stále neporažený.

 

 

Autor: Lukáš Zahradníček

Všechny novinky