Souhrn 15. kola

05.04.2023

 

1.liga

V 15. kole vedoucí Roura opět nezaváhala a doma porazila Sion 4:0. Ten je v pásmu týmů ohrožených sestupem. V něm se pohybuje i Plán B, který se nesešel na zápas s Hoblinou Jižák, a kontumačně prohrál 0:5. V dalším záchranářském zápase Hell Spartans porazili Chodov a o jeden bod ho přeskočili v tabulce. Poslední slovo určitě neřekli ani O.A.Arrows, kteří z pěti jarních kol brali už dvě výhry. V tom posledním ale nestačili na Borussii Dortšpunt a odnesli si debakl 0:9. Ve šlágru kola se potkali Red Team s Vyhaslými hvězdami a rozešli se smírně 2:2. To samozřejmě nahrálo vedoucí Rouře, kterou již bude těžké dohnat. 

 

2.A liga

Pivná parta míří k přímému postupu do první ligy. Toto kolo si poradila s High Society 3:6. Do baráže o první ligu má nyní nakročeno i Parma AG, která vyhrála na hřišti FC Elita 2:5. Ve spodních částech tabulky je také živo. Tento víkend jsme podrobně sledovali zápas Sehranky s Královskými Vinohrady. Výhru si odvezli kluci z Vinohrad a přečíst si to můžete v článku ZDEBochanův Syndrom trápil třetí Daytonu, ale nakonec se mu nepovedlo urvat ani bod. V dalším záchranářském souboji LCDM vyhráli 5:4 nad Kancem v bučině a bodově se na ně dotáhli. Dolů se musí stále ohlížet i GJS, kteří brali důležité body s Los Losos.

 

2.B liga

Modřanský svině by o postup do první ligy mohla připravit jen velká nedisciplinovanost. Toto kolo měly co dělat s FC Resslboys a vyhrály jen 2:1. Na druhém barážovém místě se nyní drží Snow Kids o tři body před AC Les Rustiques. Oba týmy v posledním kole zvládly své zápasy na hřištích soupeřů výhrami nad Black Bull Kobylisy - 0:3 respektive BTW Krč fm 1:4. Nicméně AC Les Rustiques mají dva zápasy k dobru a uvidíme, kdo nakonec bude hrát v dodatečném zápase po sezóně s 2. týmem skupiny 2.A. Zápas Juda s Diggers vyšel lépe domácím, kteří si odnesli výhru 3:1. Záchranářské boje se týkají Kampy, které měla tento týden volno, a Staré gardy, která prohrála doma s Realem Vinohrady C.F.

 

3.A liga

V neúplném kole Litrpůl vyhrál s FC Atlepastem doma 2:0. Má solidní náskok 9 bodů na Sešrotuj bábu taky. Ti si poradili s Les Bizerâns 8:1 a mají ještě dva zápasy k dobru, takže se mohou na vedoucí Litrpůl dotáhnout. Do druhé ligy postupují dva týmy, takže může být brzo rozhodnuto. Slovenskočesko bude chtít určitě ještě zabojovat, i když nyní ztrácí 5 bodů na druhé místo. V posledním zápase si poradili s Ambassadors na jejich hřišti 2:0. Mají také dvě dohrávky, takže brzy může být vše jinak. Mazurka vyhrála 4:1 nad poslední TJ Tvoja Mama. Colombia s Liščím trusem si zahrají 29.4. a FC Eintopf hledá nový termín s LSD.

 

3.B liga

3.B je z pohledu všech soutěží nejvíce zajímavá a vyrovnaná. O postup do druhé ligy bojují tři týmy - Dynamit Praha, Kubánští doutníci a One Direction. Všichni zmiňovaní v posledním kole vyhráli. One Direction uštědřil 10 branek Sportpivu. Doutníci 6 branek Dvojpromileboyzz a nejvyrovnanější zápas měl Dynamit Praha, který vybouchnul jen 2:1 na hřišti Kobyliských tygrů. Do boje o postup by rádi vstoupili i JBH, ale v posledním zápase překvapivěnestačili na Slavoj, který doma vyhrál 3:2. Perličky na dně také obraly favorita a porazily LVFC Rams Prague 4:2. V posledním zápase skupiny Deportivo nedalo šanci R.I.Publice United a odvezlo si výhru 5:2.

 

3.C liga

Naše nová skupina 3.C je velmi vyrovnaná a zatím nabízí velmi zajímavé výkony všech týmů. V posledním kole si Prykarpattya poradila s kluky z FC PUAH 9:1. Pro ně to musí být velká škola, jelikož zatím narazili na velice kvalitní týmy, kterým nedokázali vzdorovat. The Originals překvapivě porazila do té doby stoprocentní Chimbitas FC 5:0. FC Inter Ganichi vyhrála doma nad BLYSKAVKA F.C. velkým rozdílem 10:3. 

 
Autor: Lukáš Zahradníček
Všechny novinky