Souhrn 14. kola

28.03.2023

 

1.liga

Roura nedopustila překvapení, ohoblovala Hoblinu sedmi góly a pohodlně si došla pro tři body. Huňáč přehrál Sion 4:2, ale o výsledku se rozhodovalo na konci zápasu. Sion bránil svoji svatyni, ale tentokrát se zázrak nekonal. Nováčci v 1.lize, Plán B a Hell Spartans, se rozešli smírně, zápas dohráli na kříž 3:3, předali si po bodu a mohli v poklidu odjet domů. Borussia tentokrát neměla pracovní povinnosti a brala body zadax proti odstoupeným Análům. Chodov vzdoroval zatím druhému Red Teamu v poločase plichta 3:3. Pak ale Redko přidalo, dalo o 2 góly více a vyhrálo 3:5. Vyhaslé hvězdy přivítaly doma O.A Arrows, v první půli remíza pak ale hvězdy přidaly dva góly navíc a braly tři body do tabulky.

 

2.A liga

GJS si zahrají s AFK Bochanův Syndrom až 28.5. Parma těsně nestačila na Daytonu. Los Losos nedal čichnout LCDM ani k čestnému úspěchu a v pohodě zvítězil 4:0. Královské Vinohrady si svůj zápas sehrají s FC Elita 28.4., tak si na výsledek musíme počkat. Favorit skupiny Pivná parta jede pohodlně za postupem, když sestřelili Sehranku 9:2. V posledním utkání skupiny Kanec těsně o gól porazil High Society 3:2.

 

2.B liga

Real Vinohrady C.F vzdoroval favoritovi skupiny Modřanským sviním až do samého konce. O výhře rozhodl gólman sviní svým gólem a upravil výsledek na 2:4. Snow Kids se koulovali s Judem, rozdali si  body za remízu 5:5 a mohli oba dva zazpívat né pětku né. AC Les Rustiques brali body zdarma za odstoupení Black Gold ze soutěže. Diggers na průběžném 3.místě získali jen remízu 2:2 se Starou gardou. Ostatní týmy skupiny mají přeloženo na květen.

 

3.A liga

První Litrpůl si poradil se třetími Eintopf v pohodě 4:1. Les Bizerans si udělali trhací kalendář z týmu Ligový soubor Deziluzy, kterým naložili 11 fíků. Stejně tak Atleplast, ten naopak uštědřil sedmičku Columbii. Tvoje máma to odložila proti Sešrotovaný bábě, a tak tento rodinný duel uvidíme až 28.5. Liščí Trus měl co dělat, aby přetlačil Ambassadors, ale trus měl Hakla, který dal 4 góly. Přestřelka skončila vysoko 7:5.

 

3.B liga

Slavoj podlehl o jediný gól One Direction. Deportivo vyprovodilo Sportpivo z Dlouhého lánu vysoko 9:1. JBH ŤHUUKY ŤUUUK kdo tam? Kobyliští Tygři 4:5. LVFC RAMS nedali čichnout R.I.Publice United, ti vykrváceli bolestivě 9:0. Po zapáleném Kubánském doutníku byl odpálen na průběžném 1.místě Dynamit 2:5, Dvojpromile měli asi čtyři promile a těsně prohráli s Perličkami na dně 0:1.

 

3.C liga

3.C ligu čekaly odvety z minulého kola. Chimbitas FC opět nadělovali tentokrát oslabeným PUAH, kteří se sešli jen 4+1, a nestačili tak na Chimbitas 0:9. Opačně to bylo v případě, kdy FC Inter Ganichi vrátili porážku z minulého kola Prykarpattya, a ve vyostřeném zápase vyhrál o gól FC Inter Ganichi 3:4. Poslední dvojice Blyskavka FC se rozešla smírně s The Originals.

 

Všechny novinky