Souhrn 13. kola

22.03.2023

 

1.liga

V pátek odstartovalo 13. kolo 1.ligy zápasem na Korábu mezi Hell Spartans a FC Hoblina Jižák. Velice kvalitní a vyrovnané utkání ovládli tenisově 3:6 FC Hoblina Jižák. V sobotu na Děkance chtěli hráči Huňáče prolomit neporazitelnost BK Roura Fellas, ale dopadli jako všichni ostatní, a odjíždějí tak s prohrou 4:1. Najde BK Roura Fellas letos přemožitele? FC Sion hostil Borussia Dortšpunt, rychlý gól domácích a kvalitní výkon brankáře FC Sion znamenal hubenou výhru 1:0. Red Team přivítal Plán B a ani dvojí vedení v zápase hostům nepomohlo a odvezli si prohru 4:2. Souboji dvou týmů ze spodní části tabulky mezi O. A. Arrows a Chodov 2022 ovládli domácí 2:1 a získali tak důležité body.

2.A liga

Sobotním duelem mezi High Society a Los Losos odstartovalo další kolo 2.A ligy. High Society přejeli Los Losos hladce 8:0. Souboj druhého s posledním mezi AFK Bochanův Syndrom a Parma AG, sice domácí rozjeli slibně a prvním gólem se ujali vedení, ale pak už úřadovala Parma AG, a odváží si výhru 1:6. Daytona b&w přivítala Královské Vinohrady a velice napínavé utkání skončilo nejtěsnější možnou výhrou pro hosty 0:1, domácí tak dál zůstávají předposlední. FC Elita si po minulém výprasku spravila chuť na vedoucím týmu Pivní Partě a uštědřila mu porážku 6:4, pro Pivní Partu je to první porážka v sezoně. Rozjetý Kanec v Bučině naděloval i v tomto kole, tentokrát to odnesla Sehranka, která doma prohrála 3:8.

2.B liga

Ve 2.B lize se o překvapení kola postarali FC ResslBoys, kteří v klidu přejeli aktuálně třetí AC Les Rustiques vysoko 7:1. Naopak žádné překvapení se nekonalo v Modřanech, kde si v klidu poradily Modřanský svině s Diggers 10:1. Remízou 3:3 skončilo vyrovnané utkání mezi Judo club Jenis a Black Bull Kobylisy. V utkání mezi FC Stará garda a Snow Kids, favorit nezaváhal a díky třem gólům ve druhé půli si odváží výhru 0:3. Stejným výsledkem pro hosty skončil i duel Kampa FC a Real Vinohrady C.F.

3.A liga

Na podzim velice vyhrocený zápas mezi Colombia a LitrpůlFC se tentokrát nesl ve férovém duchu a znamenal tenisovou výhru 0:6 pro LitrpůlFC. FC Eintopf si doma poradili s Les Bizerâns 3:1, což pro ně znamená aktuálně třetí místo v tabulce. Na dlouhém lánu se o víkendu hrála dvě utkání, která skončila 1:2. V prvním utkání domácí Ambassadors FC Praha podlehli FC Atlepast a ve druhém domácí Ligový soubor Deziluzy podlehli TJ Tvoja Mama. Díky výhře 4:3 Mazurky nad Liščím trusem se právě Mazurka dotáhla na Liščí trus na rozdíl jediného bodu.

3.B liga

Zatím neporažený Dynamit Praha přijel na hřiště Perliček na dně, ale tato návštěva na neporazitelnosti Dynamitu nic nezměnila, a odváží si hladkou výhru 0:5. V boji o druhé místo One Direction doma prohráli s Deportivo Estudiantil FC 1:4 a díky výhře Kubánských doutníků nad JBH ŤHUUKY ŤUUUK 2:1, to znamená posun Doutníků na druhé místo ligy. Zápas mezi SFA Kobyliští Tygři a Slavoj 0:3 rozhodl velice kuriózní a určitě bolestivý první gól hostujícího celku. Střelci přejem,e ať tento gól nemá vliv na funkci! Ve velice vyhecovaném zápasu mezi Sportpivo F.C. a LVFC Rams Prague si těsnou výhru 4:5 odvážejí hosté. Zápasu mezi R.I.Publica United a Dvojpromileboyzz, který skončil nerozhodně 3:3, jsme se více věnovali v zápasu kola.

3.C liga

V nové 3.C lize si s chutí zastříleli Chimbitas FC proti FC PUAH a jasnou výhrou 12:2 tak míří na první místo. Nejvíce diváků kola se přišlo podívat na duel mezi FC Inter Ganichi a Prykarpattya, po napínavém průběhu a pěkném fotbale berou výhru 4:5 hosté. První výhru v PKFL si připsali také BLYSKAVKA F.C., kteří si venku poradili s The Originals 0:1.

Autor: Tomáš Horák

 
Všechny novinky