Shrnutí 9. kola

16.11.2022

 

V 1. lize se 9. kolo vyvíjelo zvláštně. Odložené utkání Roury s Hvězdami, Red Team bral body bez boje s Arrows. Stejně brala Borussia Dortšpunt s Chodovem, který se omluvil z utkání. Hell Spartans získal první bod od začátku soutěže proti LAA. Plán B nedokázal najít návod na Hunáč a tuhle partii prohrál. Hoblina Jižák nenechala nic náhodě a porazila Sion.

 

 

V 2. lize skupiny A si lídři poradili. Pivná Parta v suchém triku porazila Bochan a mohla jít na pár škopků. Parma obstála proti Los Losos a také zvítězila. High Society remizovali se Sehrankou. Elita zabrala a smetla 7:3 LCDM. GJS padli na domácí půdě s Daytonou.

 

 

Ve skupině B Real Vinohrady udolal BTW Krč 3:1 a na Vinohradech propukla radost jak v Madridu. Modřanský svině nadělily kanára Staré gardě. V dalším zápase se Diggers nepárali s ResslBoys a dali jim desítku. To u stolního fotbálku znamená podlézat stůl. Judo vydoloval jen remízu s Kampou. Kluci z Black Bulls Kobylisy nestačili na Les Rustiques a nepřidali ani čestný zásah 0:4.

 

 

3. liga skupina A 

Liščí trus neměl moc práce s posledním týmem TJ Tvoja mama a vyhrál vysoko 8:2. Zatím první tým Sešrotuj bábu taky nedal nejmenší šanci Columbii a zvítězil vysoko 9:0. Další tým boje o postup, Litrpůl, sestřelil Ligový soubor Deziluzy a připisuje si další 3 body do tabulky. KOuba z Litrpůlu dal KO soupeři, protože dal v tomto špílu 5 gólů a stal se hvězdou utkání.

 

 

3. liga skupina B 

Kubánští doutníci zaváhali a uhráli jen remízu s Perličkami na dně, ti si mohli dát ze dna cenný doutník na oslavu bodu. Dynamit předčil o jeden zásah ve vyrovnaném zápase LVFC Rams Prague. Mladíci z Kobyliských tygrů porazili R.I.Publicu United a mohli si dát po vítězství kolečko rumu Republika. Další tým JBH ŤHUUKY ŤUUUK vyťukalo 5:1 Deportivo. Vysokou výhru získává Sportpivo, které nedalo šanci Slavoji, a vyhrálo vysoko 8:1. Nevím, co na to řekne Áda Větvička Slavoji: Kluci ty kjávo, osm je fakt výpjask.

 

Všechny novinky