Shrnutí 8.kola

09.11.2022

Lídři 1. ligy z Borussie Dortšpunt si poradili v dalším zápase s nováčkem z Plán B. Ten již potřetí v řadě prohrál a zažívá ve své premiérové sezoně v nejvyšší soutěži krušné chvilky. V zápase týmů ze spodní části tabulky se střetli FC Sion s Hell Spartans. Vítězně odešli domácí hráči ze Sionu a Hell Spartans tak nadále čekají na první podzimní body. Naopak PK Huňáč po čtyřech porážkách zabral a porazil dalšího nováčka soutěže Hoblinu Jižák. Red Team si poradil v zápase na hřišti Los Angels Anals a pokračuje bez ztráty bodu. Kaňkou kola byly dvě kontumace, kdy se nesešli hráči Chodova 2022 na zápas s Vyhaslými Hvězdami a Roura bez boje získala body s O. A. Arrows.

V 2.A lize kluci z Královských Vinohrad bojovali, jak mohli, ale ani tentokrát to na body nestačilo. Prohráli s Los Losos a ti se tak drží v závěsu prvních dvou týmů. Druhá Pivná parta si poradila s Kancem v bučině a Parma získala tři body s GJS. Oba zápasy byly vyrovnané a soupeři nedali domácím nic zadarmo. Smírně se rozešla Daytona s LCDM,  Sehranka pak nedala šanci AFK Bochanovu Syndromu. V posledním zápase si odvezli body z venku kluci z High Society, když na Dlouhém lánu porazili FC Elitu.

Snow Kids odskočili soupeřům z Diggers a AC Les Rustiques díky výhře s FC ResslBoys a dále kralují 2.B lize. Diggers remizovali na hřišti Realu Vinohrady a AC Les Rustiques překvapivě prohráli s Judo club Jenis. Na čtvrtém místě toho využily Modřanský svině. Po výhře nad BTW Krč fm se dotáhly na rozdíl tří bodů k baráži o první ligu, která je nově v pravidlech. Zápas týmů ze spodní části tabulky mezi Kampou a Starou gardou skončil remízou. Black Bull Kobylisy měli tento týden volno díky odstoupení týmu Black Gold.

První dva týmy ve skupině 3.A přesvědčivě vyhráli. Nejprve Sešrotuj bábu taky vyhráli na Ambassadors FC Praha a hned na to Litrpůl na Korábu deklasoval Les Bizerans. Slovenskočesko přeskočilo na třetím místě Liščí trus, když vyhráli ve vzájemném zápase. Ten přinesl také hodně branek jako utkání prvních dvou týmů. FC Eintopf vyloupil Mazurku, která již čtyři kola čeká na vítězství. Zápas dvou týmů ze středu tabulky vyšel lépe hráčům z Colombie. Jejich soupeř Ligový soubor Deziluzy po nadějném začátku již třikrát po sobě okusil porážku a propadá se tabulkou. 

V nejnižší lize Kubánští doutníci překvapivě remizovali v zápase s R.I.Publica United, ale udrželi si první místo díky velkému překvapení, které se zrodilo na Korábu. Perličky na dně doma vyhrály nad druhým týmem tabulky One Direction. Byť stále zůstávají na posledním místě tabulky, tak se určitě jedná o největší překvapení kola. Dvojpromileboyzz si zápas s Dynamitem Praha přesunuli na příští rok. Kobyliští Tygři vyhráli velkým rozdílem nad Sportpivem FC. Slavoj si vyšlápl na Deportivo Estudiantil FC a připsal si stejně jako Perličky na dně první výhru v této sezoně.  

Všechny novinky