Shrnutí 7. kola

26.10.2022

 

V 1. lize potvrdil každý favorit utkání svou pozici, když zvítězil nad svým soupeřem. Jedním z nich byla Borussia Dortšpunt na 1. místě, která vyhrála nad FC Hoblinou Jižák (5.) 9:3. V zápase se 4x prosadil Vladimír Vlček. Další atraktivní utkání se čekalo mezi Plánem B (7.) a FC Vyhaslé Hvězdy (2.). Po 60' se radoval tým Hvězd, když vyhrál 5:2. Plán B tak bude čekat v dalším kole náročné prolomení série bez výher proti Borussii. Nejlepším střelcem ligy je aktuálně David Macháček (FCVH) se 13 góly. 

 

Ve 2.A lize obral tým LCDM (5.) o body dosud stále neporaženou Parmu AG v remíze 2:2. Šanci na 1. místo tak dostane Pivná parta, až bude dohrávat své odložené utkání ze 2. kola. Dosud vše vyhrála a zaváhání Parmy bude chtít trestat. Další remízové utkání bylo mezi High Society a Daytona b&w, týmy ve středu tabulky. Utkání skončilo 1:1, což odpovídalo Daytony malému průměru vstřelených gólů na zápas - 3,4 g/z, což je nejméně v celé lize. Kanec v bučině vyhrál své první utkání, když porazil AFK Bochanův Syndrom 5:3. Hráčem utkání se stal Adam Kotrba, nejlepší střelec Kance. 

 

 

Ve 2.B lize tým Diggers (2.) vyhrál 1:0 nad BTW Krč. Brankář zmiňovaných Diggers Čeněk Rykl, obdržel za poslední 4 zápasy pouze 2 góly, což je úctyhodný výkon. V lize je nejlepším střelcem Daniel Kačírek s 9 góly. Na 3. místo v tabulce střelců však stačí 5 gólů, neboli průměr 0,7 gólů na zápas. Šanci na pódium má tak stále každý. 

 

 

Ve 3.A si Mazurka na 8. místě vybojovala velmi vzácnou remízu, když uhrála 2:2 proti prvnímu celku Sešrotuj bábu taky. 

Tým Ambassadors FC Praha (3.) porazil 4:1 Ligový soubor Deziluzy. Pro Ambassadors to byly gólové hody, jelikož před tímto zápase měli průměr 1,2 gólů na zápas a přesto se drží na krásném 3. místě. 

 

 

Ve 3.B lize odjíždí tým Dynamit Praha (5.) s další remízou, tentokrát 1:1 proti One Direction (2.). Přesto že Dynamit ještě neprohrál žádné utkání, tak díky třem remízám je na 5. místě. Na krále střelců se opět dostal Alvaro Delgado z Deportivo Estudiantil FC (7.). Alvaro vede o 1 gól, díky dvěma vstřeleným v prohraném zápase 4:5 proti SFA Kobyliští Tygři (9.).

 

 

 

Autor: Marek Beňo 

Všechny novinky