Shrnutí 6.kola

20.10.2022

 

V 1. lize se střetl první tým s posledním, Borussia Dortšpunt a Hell Spartans. Výsledek odpovídal umístění v tabulce, a to 13:0. Dalším týmem, který udržel nulu, byla Roura Fellas v zápase proti Los Angels Anals (6:0). Plán B okusil druhou porážku v sezóně. Tentokrát od obrozeného Chodova 2022, který má zatím slibnou bilanci tří vítězství a jen jedné porážky. Vyhaslé hvězdy překvapivě nestačily na Hoblinu z Jižáku. Jediný stoprocentní tým je v tuhle chvíli Red Team. Nejvíce gólů kola (4) nastřílel Matěj Jahoda a Vladimír Vlček z Borussie. 

 

Top trojka týmů ve 2.A lize opět nezaváhala a uskočila v tabulce ještě více. Nejlepším je stále Parma AG, která připsala výhru nad High Society 2:1. V 6. kole jsme byli svědky prvního zápasu bez jediného gólu (Daytona 0:0 Sehranka). Nejlepším střelcem ligy je Martin Škeřík (Los Losos) s 12 góly. 

 

 

Ve 2.B lize už ucítili chuť porážky také AC Les Rustiques, když je Modřanský svině porazily vysoko 8:0. Na Korábu se odehrálo utkání dvou nejvíce vyrovnaných celků (Real Vinohrady C.F. 2:3 Black Bull Kobylisy). Oba týmy mají teď po 10 bodech, stejně výher, remíz i proher a skóre 18:10 a 18:11. Nejlepším střelcem kola byl Martin Vodička (Modřanský svině) se svým hattrickem. 

 

 

3.A liga přinesla zajímavou statistiku, kdy tým Ligový soubor Deziluzy již 3x vyhrál zápas o 1 gól, tentokrát 2:1 proti Mazurce. LS Deziluzy má skóre 9:19 a zápas k dobru, pokud ho ale vyhrají, můžou poskočit na 2. místo. Zajímavostí je, že až na poslední tým v lize, mají všichni ostatní lepší skóre. Výsledek 2:1 byl také k vidění v zápase Slovenskočesko - LitrpůlFC, ve kterém Litrpůl poprvé padnul. 

 

 

Ve 3.B lize jsou stále 3 týmy neporaženy. V tabulce střelců se na 1. místě objevila dvě nová jména, Petr Bartoška (Kubánští doutníci) a Lukáš Svoboda (LVFC Rams Prague), který v tomto kole nastřílel 4 góly. Bartoška skóroval svůj další hattrick a tím se oba střetli na 10 gólech. V dalším kole uvidíme souboj neporažených týmů, a to z 1. místa One Direction a ze 4. místa Dynamit Praha, kteří odehrají své utkání na hřišti Kobylisy. Zde to bude 1750. zápas PKFL na tomto umělém trávníku.

 

Všechny novinky