Shrnutí 5.kola

12.10.2022

 

V 1. lize se mohli dočkat svých prvních bodů Hell Spartans, zápas aktuálně prvního s posledním však dopadl výhrou FC Vyhaslých Hvězd 4:3. Těžké budou mít i následující utkání, když se na Korábu střetnou s Borussií Dortšpunt (2.místo). Ta poprvé v lize prohrála, a to 1:3 s Red Teamem. Tento zápas přinesl nejvyšší gólový rozdíl kola (2 góly). Všechny zápasy jinak skončily remízou nebo výhrou o jeden gól. Historicky bylo toto 5.kolo jedno z naprosto nejvyrovnanějších. Vše potvrdil i remízový zápas 1:1 mezi Rourou Fellas a nováčkem Plánem B. 

Ve 2.A lize se udělala menší díra mezi Top 3 týmy a zbytkem ligy. Na prvních třech pozicích jsou Parma AG, Los Losos a Pivná Parta. Výše zmíněné celky dokázaly připsat 3 body a uskočit ostatním soupeřům. Nejlepším střelcem kola se stal Matyas Rosák z GJS, když nastřílel 4 góly v zápase proti týmu Kanec v Bučině. Utkání však skončilo remízou 6:6. 

Ve 2.B lize je stále neporažen tým AC Les Rustiques, který vyhrál 2:1 nad Kampou FC. V zápasech se moc neskórovalo. Každý tým, který prohrál, dokázal vstřelit maximálně 1 branku. Důležitou výhru 1:0 si připsal FC ResslBoys, když porazil FC Starou Gardu. 

Nejvyšší výhra ve 3.A lize byla 14:1 v zápase týmu Sešrotuj bábu taky a Ligový soubor Deziluzy. Za domácí vstřelili 4 branky hráči Ondřej Gregor, Vítek Mičke a Jan Kokta, který se stal i hráčem utkání. 11. místo od 4. místa dělí pouze jedna výhra, tudíž za pár kol může být vše jinak. V dalším kole bude útočit LitrpůlFC na první místo. Bude tomu tak v zápase proti Slovenskočesko. 

Ve 3.B lize je stále stejná situace, kdy One Direction a Kubánští doutníci vyhráli svá utkání a dělí se o první místo s 13 body. Tři týmy jsou neporaženy, když první dva týmy doplňuje na třetím místě Dynamit Praha. Nejlepším střelcem ligy je Alvaro Delgado z Deportivo Estudiantil FC. Ten nastřílel ve třech zápasech 9 gólů. 

V 5.kole nepadla žádná červená karta, nebylo kontumováno žádné utkání a bylo vstřeleno 167 branek ve 28 zápasech. 

 

 

Autor: Marek Beňo

 

Všechny novinky