Shrnutí 4.kola

06.10.2022

 

V 1. lize se stále na prvním místě drží Borussia Dortšpunt. Ze své pozice ji může brzo sesadit BK Roura Fellas, která má zápas k dobru a bod ztrátu. Roura ale narazí na Plán B. Ten patří mezi lepší týmy ligy. V zápase FC Vyhaslé Hvězdy - Red Team, jsme se dočkali na obou stranách hattricku. Za domácí ho vstřelil Jiří Oberreiter a za hosty Tomáš Rossmann. Red Teamu však pomohl k výhře 8:3.

 

Ve 2.A lize se může na 1. místě Parma AG, chlubit pouze 0,5 obdrženým gólem na zápas. O nejvyšší výhru kola se postarala Sehranka, když porazila 11:3 Královské Vinohrady. 

 

2.B liga je stále hezky rozehrána a šance na 1. místo bude mít hodně týmů. Odložené zápasy zapříčinily to, že o víkendu nebylo moc utkání ke sledování. Nejvyrovnanější utkání předvedli Snow Kids s Black Bull Kobylisy, o kterém jsme již vydali report.

 

Jedním z favoritů na postup ze 3.A ligy, LitrpůlFC, se postaral o výhru 10:1 nad FC Atlepast a drží si tak 1. pozici. V zápase si dalo góla až 7 hráčů. Tým Sešrotuj bábu taky prohrál 3:1 s třetím Les Bizerâns a utrpěl tím svoji první porážku v lize. 

 

Dosud neporažený One Direction a Kubánští doutníci přidali v 3.B lize další výhru a s deseti body se dělí o první místo. Dalším neporaženým týmem je Dynamit Praha, ten je však na 5. místě. Až na zápas Deportivo Estudiantil FC - R.I.Publika United, který skončil ve prospěch hostů 9:1, byla všechna utkání velmi vyrovnaná.

 

Všechny novinky