Shrnutí 3. kola

29.09.2022

3. kolo je již odehrálo a tak přicházíme s tradičním shrnutím kola.

 

V 1. lize se na 1. místě drží BK Roura Fellas, která si připsala těsnou výhru 2:1 nad Hoblinou Jižák. Nejlepším střelcem kola se stal David Macháček (FC Vyhaslé hvězdy), který vstřelil 7 gólů v zápase proti O.A. Arrows. 

 

Ve 2.A lize nezaváhal leader tabulky Parma AG a po emotivním zápase s Daytona b&w připisují 3 body. AFK Bochanův Syndrom slaví první bod v sezóně, když dokázal remizovat proti GJS 1:1. První vysoké výhry se dočkal tým High Society, zápas skoončil 12:1 a Kanec v bučině si bude muset na své první body počkat.

 

Real Vinohrady C.F. dokázal otočit nepříznivé poločasové skóre a porazit Modřanské svině 4:3. V příštím kole tak budou bojovat o 1. místo ve 2.B lize. Tabulka je velmi vyrovnaná a bude zajímavé, kdo na konci sezóny bude slavit postup do 1. ligy.

 

O druhou ligu se ve 3.A lize bude snažit celek Sešrotuj bábu taky, ten je stále neporažený i po 3. kole, ve kterém zvítězili 4:0 nad TJ Tvoja Mama.

 

Ve 3.B lize už každý tým okusil prohru nebo remízu. Zůstávají ale 4 neporažený týmy. Jedním z nich jsou One Direction, kteří porazili Slavoj po vyrovnaném utkání 3:1.

Všechny novinky