Shrnutí 21. kola

07.06.2022

 

Předposlední kolo je za námi a v každé lize se slavil titul. Pojďte si přečíst, kdo je novým šampionem svých lig.

 

Díky lepšímu vzájemnému zápasu s Red Teamem, může BK Roura Fellas slavit titul v nejlepší lize PKFL. Rouře pomohla k titulu jejich největší výhra v sezóně a to 19:4 nad AFK Bochanův Syndrom (11.), který sestupuje do 2. ligy.

Ve 2.A lize oslavil tým Plán B titul, když jednoznačně porazil 7:1 Kanec v bučině (3.). AG United, který sestupuje do 3. ligy, našel sílu ke konci sezóny a porazil 5:3 Los Losos (7.). V posledním kole se rozhodne o umístění na 5. až 9. pozici, kde jsou stále všichni na dostřel 5. místa.

2.B liga se rozhodla nejlépe jak mohla a to zápasem mezi prvním a druhým celkem. FC Hoblina Jižák šla do zápasu z druhého místa a ztrátou 3 bodů. Díky lepšímu vzájemnému utkání pro Jižák nastala situace, že kdo by vyhrál tento zápas, tak získá titul. Titulové utkání skončilo výhrou Hobliny Jižák 5:3 nad Hell Spartans. Spartans i tak získávají postupové místo do 1. ligy, ale titul putuje do Hobliny. Zachránit se stále může tým One Direction, který je na předposledním 11. místě (sestupují poslední 3). Může se tak stát v zápase proti FC ResslBoys, kteří jsou sice na 9. místě, ale v případě prohry sestoupí do 3. ligy.

Stejný osud se naplnil ve 3.A lize, kdy o vítězi ligy rozhodlo utkání mezi prvním a druhým týmem. Modřanské svině potvrdily skvělou sezónu, když porazily 9:4 Diggers (2.) a hned ve své 1. sezóně v PKFL slaví postup. 3. místo si ještě bude moci vybojovat tým GJS, postačí jim 1 výhra ze 2 zápasů.

3.B liga přinesla pro Kampu FC složité utkání, kdy potřebovala 1 bod ze zápasu proti PK Huňáči, který zatím z devíti utkání neztratil jediný bod. Vše musí ale jednou přijít a Kampa obrala díky remíze Huňáč o bod, díky kterému získala titul v lize. Snow Kids mají sice na 1. místě stejně bodů, ale o zápas více a horší vzájemnou bilanci. Těšit je může alespoň postup do 2. ligy ze 2. místa.

Ve 3.C lize se i Judo club Jenis dočkal zaslouženého titulu, který získal díky výhře 3:1 nad Los Cojones de Martinez (5.). Koho také uvidíme v příští sezóně ve 2. lize, tak to je tým AC Les Rustiques, který skončil s aktuálním náskokem deseti bodů na 2. místě.

 

 

Autor: Marek Beňo

Všechny novinky