Shrnutí 2. kola

21.09.2022

1. liga se nám rozjíždí stejně jak skončila, kdy Roura Fellas zaujímá první místo. Vítěz 2.ligy A - Plán B, pocítil první prohru v 1. lize, když prohrál na své půdě s Red Teamem 1:3. Hoblina Jižák vyhrála své první utkání 4:1 proti Hell Spartans, kteří stejně jako Hoblina postoupili výše. Na tabulce střelců se osamostatnil Jiří Hejnek z týmů Chodov, který ve svém zápase nastřílel 13 gólů. 

 

Los Losos po sedmém místě z minulé sezóny se nyní dělí o první místo s Pivnou partou, která se necházela také ve středu tabulky. 2.A liga má na čele osamostatněného top střelce a tím je Dominik Dvořáček ze zmíněného Los Losos (4 góly). 

 

Po postupu do 2.B ligy se Modřanské svině chtějí dostat ještě výše. Zatím jsou stoprocentní ve všech 3 zápasech se skórem 14:3, kdy jeden zápas byla kontumace. Dalším adeptem na titul budou Snow Kids, kteří také postoupili ze 3. ligy do druhé.

 

3. A liga má dva týmy, které vyhráli oba své zápasy a to Sešrotuj bábu taky a Ligový soubor Deziluzy, který poslední sezónu neskončil nejlépe. Komu ale těsně utekl postup, tak to byl celek LitrpůlFC, který bude jedním z favoritů na titul. Ze Sešrotuj bábu taky nalezneme nejlepšího střelce skupiny, tím je Vít Mičke. Díky šesti gólům drží náskok tří vstřelených branek. 

 

Jediný tým, který dokázal vyhrát všechny zápasy 3. B lig, jsou zatím Kubánští doutníci. Ve 2. kole porazili JBK Ťhuuky Ťhuuuk 6:1. Určitě bychom měli sledovat i nový tým SFA Kobylští tygři, kteří se dělí se čtyřmi body o 2. místo a bude zajímavé sledovat, jak se skupina vyvine. 

 

 

 

Všechny novinky