Shrnutí 10. kola

22.11.2022

Úvodem jedna perlička - v tomto kole se odehrálo 7 zápasů na hřišti Na dlouhém lánu, jenom jeden zápas však skončil pro domácí vítězně.

 

1.liga

V kompletním 10. kole se boj čelo 1. ligy pořádně zamotává. Dosud neporažení BK Roura Fellas přijeli na hřiště Red Teamu a byla z toho výhra hostů 4:3, kteří jsou tak stále jediným neporaženým týmem 1. ligy. Aktuální lídr tabulky Borussia Dortšpunt hostila třetí tým Fc Vyhaslé Hvězdy, Borussia zažila další porážku v sezóně, tentokrát 0:1. O nepopulární poslední místo se utkali O. A. Arrows s Hell Spartans. Bitvu o pověstných 6 bodů lépe zvládli Hell Spartans a odvážejí si výhru 5:3. PK HUŇÁČ hostil Chodov 2022 a výhrou 3:2 si upevnil 5. místo v tabulce. Na Plamínkové si s chutí zastříleli Los Angels Anals proti FC Hoblina Jižák a vyhráli vysoko 7:3. Jediný bezgólový zápas kola sehráli sousedi v tabulce FC SION proti Plán B 0:0.

 

2.A liga

Ve 2. lize skupiny A opět nezaváhali Parma AG ani Pivní parta. Parma AG sestřelila Kance v bučině 7:3 a Královské Vinohrady dostaly od Pivné party 5:2. High Society doma prohráli s AFK Bochanův Syndrom 0:4. LCDM se díky venkovní výhře nad Sehrankou 2:1 posunuli na 5. místo ligy. FC Elita porazila GJS 1:0 a díky této výhře je přeskočila v tabulce.

 

2.B liga

Ve skupině B Modřanský svině opět vyhrály tenisovým výsledkem, tentokrát to odnesli Judo club Jenis 6:1. FC Stará garda si po kanáru z minulého kola spravila chuť a porazila BTW Krč fm 3:1. Stejným výsledkem skončila bitva mezi Kampa FC a Black Bull Kobylisy. Výhrou domácích skončil také zápas mezi týmy bojující o čelo tabulky AC Les Rustiques a Snow Kids 4:2.

 

3.A liga

Ve 3. lize skupiny A byl na programu přímý souboj o první místo mezi Sešrotuj bábu taky a LitrpůlFC. Utkání skončilo jednoznačnou výhrou LitrpůlFC 6:2 a klukům ze Sešrotuj bábu taky tak nezbylo nic jiného, než zapít žal U Dandů. Na Dlouhém lánu se ostatně nedařilo ani dalším dvěma domácím týmům, Ligový soubor Deziluzy proti FC Atlepast 2:6, o gól lépe na tom byli Ambassadors FC Praha proti FC Eintopf 3:6. Na Korábu si vyšlápli Liščí trus na domácí Les Bizerâns a slavili jednoznačnou výhru 7:3. Jediný, kdo dokázal zvítězit na domácím hřišti, je tak Mazurka, která porazila Colombii 4:1.

 

3.B liga

Ve skupině B bych rád ocenil přístup Dvojpromileboyzz, kteří souhlasili se sníženým počtem hráčů v poli, protože se LVFC Rams Prague sešli pouze 4+1, a tak je prohra 11:0 pro Dvojpromileboyzz krutá. Kubánští doutnící nezvládli domácí zápas proti One Direction, prohráli 0:2, a proto je na 1. místě střídá JBH ŤHUUKY ŤUUUK, kteří zvládli venkovní duel proti Sportpivo F.C. Perličky na dně doma nestačily na SFA Kobyliští Tygři a prohrály 3:6. Pro Perličky je dobrá zpráva, že ani Slavoj nezvládl svůj zápas s R.I.Publica United, a zůstává tak na posledním místě skupiny. Poslední zápas 10. kola skupiny odehrálo Deportivo Estudiantil FC proti Dynamit Praha s výsledkem 2:5.

 

Všechny novinky