Rozpis zápasů podzimní části sezóny 21/22

11.08.2021

Vážení účastníci nadcházející sezóny

děkujeme vám za svědomitý přístup k potvrzování pokračování v soutěži a i k doplácení startovného, díky čemuž jsme mohli na webu vytvořit rozpis zápasů. V něm jsme se i pokusili zohlednit uzavírky hřišť, které nám byly nahlášeny, a to přesunem na termíny, které se nám zdály nejvhodnější. Někteří z vás proto mají v rozpisu předehrávky o víkendu 4.-5.9.
 
Zároveň, jako obvykle, vám umožňujeme upravovat termíny domácích zápasů, a to až do 21.8. K tomu využijte nejlépe týmovou administraci. Pokud se s administrací nekamarádíte, nezdráhejte se pořádat o pomoc s úpravou rozpisu zápasů buď mě (admin@pkfl.cz) nebo Michala Košťála (tajemnik@pkfl.cz)
 
Pokud byste z nějakého důvodu nestihli do 21.8. vyřešit rezervace se správci hřišť, určitě se ozvěte abychom předešli nepříjemnostem, které by mohly vzniknout po vytvoření rozpisu pískání.
 
PS: Upozorňujeme že v PKFL není žádná čekací lhůta, proto choďte na zápasy včas. V celé PKFL je přísný zákaz lisovaných kopaček a to bez ohledu na to zda to dané hřiště umožňuje.


S pozdravem,
Petr (admin PKFL) a Michal (tajemník PKFL)

Všechny novinky