Red Team vyrazil na zápas Evropské ligy

19.12.2023

Foto: Red Team

Že se umístění „na bedně“ v nejvyšší soutěži PKFL cení nejen poháry a medailemi, už si na vlastní kůži zažili kluci z Red Teamu. Ti totiž jako první z vítězů vyrazili díky partnerovi ligy, agentuře Czech Sport Travel, na vybraný zápas Evropské ligy a byli tak hodní, že se s námi o dojmy z výletu podělili. Ostatní výherci si své lístky užijí na jaře a věříme, že budou podobně spokojení. 

Partnerům soutěže patří velký dík, pro ostatní účastníky soutěže může být tento typ výhry zase o kus větší motivací mezi nejlepší týmy také nakouknout.

 

Výlet pro Vás ve fotografiích a komentářem shrnul zástupce kapitána Radek Skuhra:

Díky sponzorovi 1. ligy jsme dostali příležitost vyjet na zápas Bayeru Leverkusen proti Molde FK. 

Protože Bayer již s přehledem vyhrál skupinu Evropské ligy, nastoupila pro nás atraktivnější základní sestava s Hložkem a Schickem v útoku. A jelikož jsme si chtěli výlet ještě trochu zpestřit, měli jsme u nejmenované sázkové kanceláře vsazeno na góly těchto borců. Ti se nám důvěrou odvděčili hned třemi brankami a zápas skončil jednoznačně 5:1 pro Leverkusen. 

Musíme konstatovat, že místa, která jsme měli, naprosto předčila naše očekávání a celý zápas jsme si i díky tomu extrémně užili. Společně s lístky byla zajištěna i doprava na stadion z kraje města, což nám náramně usnadnilo celkové plánování. Dopravit do Leverkusenu jsme se samozřejmě museli po vlastní ose, ale i díky tomu jsme měli čas na prohlédnutí nedalekého centra Kolína nad Rýnem a tamní dechberoucí katedrály. Tímto děkujeme jak PKFL, tak agentuře Czech Sport Travel za tento nezapomenutelný zážitek a věříme, že podobné odměny za dobré umístění v lize se stanou normou, která zase trochu pozvedne její atraktivitu.
 

 

Autoři: Radek Skuhra, Barbora Klečková

Všechny novinky