Představujeme nového manažera rozhodčích

18.12.2022

Od 1.1.2023 přebírá kormidlo manažera rozhodčích Filip Černý. Vedení PKFL vybíralo z pěti kandidátů, z nichž právě Filip obstál nejlépe.

Podle slov předsedy, Lukáše Zahradníčka, stojí před novým manažerem rozhodčích hned několik výzev, jejichž úspěšná adaptace pomůže PKFL posunout zase o kus blíže k nejkvalitnějšímu svazu malého fotbalu v Praze. Naší ambicí je zvýšit kvalitu rozhodčích o další úroveň. Ruku v ruce s tím, je potřeba aktivně pracovat s pozápasovou zpětnou vazbou od týmů, rozhodčí vhodně delegovat podle očekávané úrovně zápasu a vytvořit metodiku delegovaných rozhodčích tak, aby byla pro všechny strany transparentní a srozumitelná. 

Filipovi přejeme, ať ho nová role baví a spoustu úspěchů v plnění všech úkolů, které před ním stojí.

Poprosili jsme Filipa a o krátký medailonek, v lednu pro Vás chystáme delší rozhovor, ve kterém bychom rádi nového manažera rozhodčích představili trochu blíže. 

 

Filip Černý:

Ahoj kolegové rozhodčí, spoluhráči, soupeři,

v krátkosti bych Vám chtěl představit osobu, která se nyní bude místo Michala Košťála (a jsem velmi rád, že s jeho částečnou pomocí) v začátcích starat o delegace rozhodčích už na blížící se Zimní turnaj a následně na jarní část sezóny.

Jsem občasným hráčem PKFL za tým Plán B, k tomu převážně manažeruji a hraji za tým Sokol Picasso B v Hanspaulské 3.A lize. Do toho všeho pískám velký fotbal a taktéž malý. Jsem vděčný, za tuto šanci posunout dál úroveň rozhodčích právě v malém fotbale, ve kterém se pohybuji přes 15 let.

Jako hráč, manažer a rozhodčí v jedné osobě vidím vždy zápas z různých úhlů pohledu. Toho bych rád využil a předával své dosavadní zkušenosti dále novým i stávajícím kolegům rozhodčím a zároveň čerpal z nápadů třeba již zkušenějších. 

Těším na se na všechno, co mě v nové roli čeká, a věřím, že si máme s PKFL vzájemně co dát.

Všechny novinky