Predátorky ovládly letošní Superfinále

27.06.2024

 

Tým Predátorů Praha dosáhl v letošním superligovém finále na nejvyšší příčku v kategorii žen. Predátorky porazily v Superfinále hráčky týmu Jihlava Miners vysoko 8:0 a staly se tak královnami letošního ročníku. Týmovou výhru ozdobily holky také individuálními oceněními, Nikola Mádlíková se stala nejužitečnější hráčkou Superfinále, Denisa Skálová si odnesla ocenění za neužitečnější hráčku celé Superligy. Společně s Petrou Divišovou se s námi holky podělily o své dojmy a hodnocení. 

 

Nikola Mádlíková

 

Jak jsi si užila Superfinále a vůbec celou kvalifikaci?

Užila moc, příjemná atmosféra byla, počasí taky vyšlo na oba termíny, takže spokojenost jak s kvalifikací, tak se Superfinále. 

 

Jak se ti hrálo pod realizačním týmem? A jak podle tebe sestavil tým žen?

Kluci jsou skvělí, povzbuzují, fandí, motivují, takže co víc si přát. Samozřejmě se o nás krásně starali, vše bylo perfektně zařízeno a připraveno.

Tým byl sestaven z kvalitních hráček z různých lig. Výsledek mluví za vše, kluci prostě sestavili nejlepší tým Superligy žen.

 

Byla jsi vyhlášena nejužitečnější hračkou Superfinále. Co na to říkáš?

Ocenění mě překvapilo, potěšilo, nečekala jsem to. Popravdě jsem ani netušila, že se takové ocenění vyhlašuje. Nejdůležitější pro mě je ta výhra a myslím, že jsme si to všichni včetně trenérů užili.

 

 

 

Petra Divišová

 

Jak jsi se dostala k malému fotbalu, resp.  do vítězného týmu Predátorek Praha?

Pozvání nebo nabídku být součástí Predátorek jsem dostala od trenéra Leona Petrů. Známe se poměrně dlouho, především díky účasti na charitativních fotbalových akcích a oslav založení klubu, kam jezdíme společně s dalšími osobnostmi fotbalu a šoubyznysu. Po lidské i sportovní stránce máme výborný vztah, a tak jsem po oslovení neváhala a účast v týmu potvrdila.

 

Jak jsi si užila samotné Superfinále? 

Finálové utkání jsem si nesmírně užila, parta společně s realizačním týmem v Predátorkách je skvělá, úroveň fotbalu mě též mile překvapila. I přes vysoké vítězství to nebylo jednoduché utkání, Jihlava vzdorovala a dokázala si vytvořit gólové příležitosti, a pokud by je proměnila, utkání by se možná vyvíjelo výsledkově jinak.

 

Co říkáš na to, jak se trenérům povedlo poskládat tým žen?

Tým byl poskládaný skvěle, každá hráčka v týmu měla důležitou úlohu a roli, která vyústila v celkově úspěšný tým.

 

 

Denisa Skálová

 

Stala jsi se nejužitečnější hráčkou celé Superligy v malém fotbale žen, jak to hodnotíš?

Hodnotím to velmi pozitivně, získat 14 bodů za 5 zápasů je určitě dobré osobní hodnocení.

 

Jak hodnotíš práci realizačního týmu a jak se povedlo trenérům poskládat Váš tým?

Už jenom to, že jsme se staly mistryněmi, mluví za své. Tým byl pokládaný kvalitně a realizační tým odvedl svou práci. 

 

Jak jsi si užila Superfinále malého fotbalu? 

Popravdě jsem od něj možná čekala víc co se týče soupeřova tlaku. Prvních 10 minut zápasu jsme hrály vyrovnaně oba týmy, pak byl, více méně, zápas už pod naší kontrolou. Prostředí a atmosféru hodnotím velice kladně a už jenom i to, že bylo finále vysílané na TV kanále, je určitě velký posun, který pomůže malému fotbalu nabrat na popularitě. 

 

Máš na kontě hodně úspěchů jak ve velkém fotbale, tak ve futsalu. Kam zařadíš úspěch v malém fotbale a individuální ocenění?

Každý úspěch má své kouzlo a nebude tomu jinak ani po zisku této ceny a hlavně zisku titulu. Tímto bych chtěla poděkovat všem spoluhráčkám i realizačnímu týmu, super týmová práce!

 

Holkám i celému týmu, který za úspěchem stojí, ještě jednou gratulujeme a těšíme se na výkony v dalším ročníku. 

 

Autoři:  Leon Petrů, Nikola Mádlíková, Denisa Skálová, Petra Divišová, Barbora Klečková

Všechny novinky