PKFL se přiblížila 1. lize, partnerem soutěže se stává CZECH SPORT TRAVEL

01.10.2019

Malému fotbalu v Praze se povedl až významný úspěch. Vedení Pražské Klubové Fotbalové Ligy dosáhlo úzké spolupráce s cestovní agenturou CZECH SPORT TRAVEL s. r. o., která je dokonce partnerem 1. ligy malé kopané( Czech Sport Travel Liga). Česká společnost pořádající zájezdy za sportem na velkou škálu sportů po všech koutech světa tak bude od nynějška pevnou součástí naší ligy, která nově ponese název CZECH SPORT TRAVEL liga. Novopečený hlavní sponzor má navíc připravenou opravdovou lahůdku: vítězové soutěže obdrží lístky na zápasy elitních německých mužstev hrajících Bundesligu.

Našel by se vůbec někdo mezi námi, fanoušky kvalitního fotbalu, kdo by se nechtěl podívat na ligové či turnajové duely mužstev jako Bayern Mnichov, Borussia Dortmund a dalších „echt“ mančaftů z Německa? Bezpochyby málokdo. S příchodem CZECH SPORT TRAVEL do naší ligy jistě naroste hráčům všech 68 mužstev obrovská chuť a motivace po celkovém triumfu v nové sezoně 1. CZECH SPORT TRAVEL ligy, která bude rozhodně pro nás všechny mnohem atraktivnější než doposud.

Celkově pro celou naší fotbalovou organizaci o velký krok dopředu. Už před časem společnost CZECH SPORT TRAVEL začala naší soutěž podporovat, nyní se však česká cestovní agentura stala oficiálním hlavním partnerem a PKFL se do budoucna naskýtá řada nových možností. Vedle trvající pětiprocentní slevy na zájezdy pro všechny členy ligy se může mistr 1. ligy těšit na již zmíněných 12 lístků na Bundesligu a to každý rok po dobu spolupráce s www.zajezdyzasportem.cz (CZECH SPORT TRAVEL) řekl Leon Petrů, mluvčí Pražské Klubové Fotbalové Ligy.

O průběhu sjednání partnerství s CZECH SPORT TRAVEL a souvisejících novinkách v PKFL si můžete přečíst v rozhovoru s Leonem Petrů, který se na příchodu hlavního sponzora výrazně podílel.  

Všichni se budou chtít zlepšit, věří mluvčí Petrů. Další novinky pro PKFL se rýsují

Společně se svým týmem ve vedení PKFL odvedl skvělou práci. Mluvčí Pražské Klubové Fotbalové Ligy LEON PETRŮ měl společně s dalšími organizátory naší soutěže v malé kopané velký podíl na úspěšném zisku nového hlavního partnera CZECH SPORT TRAVEL. Odměna pro vítěze ligy v podobě lístků na Bundesligu je prý opravdu velkou motivací. „Vezměte si, že všichni hrajeme jen pro zábavu a bez nároku na finance. Dar od nového sponzora bude pro kluky velkou odměnou, řekl Petrů, který sám hraje v naší malé soutěži za tým Borussia Dortšpunt.  

Jak se vlastně zrodila spolupráce s naším novým hlavním partnerem CZECH SPORT TRAVEL?

„Nejprve jsme to řešili s vedením PKFL pan Sejkot, Řehák a já zda jsou pro přejmenování 1. ligy po partnerovi. Tam jsme tomu byli všichni nakloněni. Oslovili jsme tedy pana Šťastného, majitele firmy CZECH SPORT TRAVEL. Odkázal mě na pana Beránka, se kterým už jsme ladili jen detaily. Povedlo se nám získat 12 lístků pro mistra 1. ligy. Z malého fotbalu na velký fotbal.“ (usmívá se)

Co si od partnerství slibujete v současnosti i budoucnu?

„Jsme moc rádi za celé vedení, že to dopadlo a děkujeme moc Zájezdům za Sportem (CZECH SPORT TRAVEL), že do toho šli s námi. Uvidíme, co to přinese, necháme se překvapit v budoucnu. Je to první ročník pro soutěž PKFL.“

Cenou pro vítěze soutěže mají být lístky zápasy Bundesligy? Je to podle vás dostatečně velká motivace pro hráče?

„Je to pro nás hráče, týmy, i pro celou soutěž obrovská motivace. Vezměte si, že ti kluci hrají malou kopanou ve volném čase bez žádných finančních odměn. Je to motivace pro všechny týmy, ať už z druhé či třetí ligy. Věřím, že se všichni budou chtít zlepšovat. A je to velká odměna, když může celý tým společně odjet na výjezd do Německa na opravdu kvalitní fotbal.“

Vy osobně jste členem týmů Borussia Dortšpunt, předpokládám tedy, že triumf v nové sezoně je pro vás až žhavým lákadlem, viďte?

„Ještě je brzy dělat závěry, soutěž nám teprve začala, ale samozřejmě titul je titul a ještě k tomu 12 lupenů na Bundesligu zdarma. Je to o zážitcích, o partě… Určitě je plánem o to zabojovat.“

Mohou se členové PKFL v nové sezoně CZECH SPORT TRAVEL ligy těšit na nějaké další novinky?
„Snažíme se stále něco vymýšlet a zlepšovat pro komfort PKFL. Povedlo se třeba pojmenovat Zimní turnaj po partnerovi JOMA, který hráčům nabízí třicet procent slevu na svoje produkty. Za to patří velký dík pánům Kotkovi a Košťálovi. Ostatní novinky si zatím nechám pro sebe. Můžu jen prozradit, že se něco rýsuje v případě zisku mediálního partnera a možná i dalších sponzorů.“

                                                                                                                      Jaroslav Kalina

Všechny novinky