PKFL - Fotbalgolf liga

29.05.2020

Spustili jsme pro vás nový projekt,Fotbalgolfové ligy ve spolupráci s Fotbalgolf Rosmarina v Modřanech. Kdokoliv se může zapojit do naší ligy: Týmy, hráči, fanoušci, muži, ženy, děti i ostatní kdo v naší soutěži www.pkfl.cz nejsou registrovaní.

K projektu fotbalgolf ligy:

Tým,hráč si rezervuje hřiště (neznamená pronájem) na: https://www.rosmarina.eu/sporty/fotbalgolf/ na určitý den/ hodinu. Ceník viz.níže. Odehraje 18 jamek a zapíše svoje výsledky do karty. Svůj výsledek z 18 jamek např. finální výsledek 70 kopů. Vyfocené karty hráčů (posílat mužete i fotky nebo videa) zasilejte Michalovi Košťálovi na email: tajemnik@pkfl.cz dále bude zapsán do ligy – tabulky hráčů na stránkách PKFL. Podle výsledků a úspěchů od nejlepšího hráče podle bodů, které dosáhne na hřišti. Každý rok po odehrání ligy bude uspořádán turnaj o Mistra Fotbalgolfu PKFL.

V tabulce to bude vypadat následovně: Jméno: Matěj Holeček Tým: Borussia Dortšpunt věk: 30 email: Mholecek@seznam.cz a dosažené kopy např. 69. Samozřejmě je na každém kolikrát hřiště odehraje a tím pádem se může zlepšovat a dosahovat lepších výsledků. A posouvat se v tabulce vzhůru, počítá se samozřejmě nejlepší výsledek tzn. V prvním kole nahraju 66 kopů. Pak půjdu hrát jiný den znovu a nahraju 70 tak se stále počítá 66 kopů.

Záludnosti fotbalgolfu:

Fotbalgolf je mladý, rychle se rozvíjející sport, který nabírá na stále větší popularitě mezi hráči všech věkových skupin. Jak je dle názvu patrné, spojuje v sobě prvky fotbalu a golfu. Hraje se na hřišti s osmnácti jamkami, do nichž se hráči snaží co nejmenším počtem kratších či delších kopů trefit fotbalovým míčem. 

72 kopů s přírodními překážkami:

Na tolik kopů je norma našeho hřiště. Poperte se s tímto hřištěm vybaveným přírodními a umělými překážkami lépe a vytvořte nový rekord!

Pravidla hry:

Principem hry je na co nejméně kopů dostat fotbalový míč z odpaliště do velké jamky na greenu. Hřiště o rozloze 2 ha má 18 jamek o celkové délce 1300m . Na hřišti potkáte několik druhů překážek a projdete se v příjemném stínu staletých vrb.

Ceník fotbalgolfu

Registrační poplatek za vstup do ligy   50 Kč (hráč z každé hry)

Dospělí  230 Kč (bez vstupu do ligy )   280 Kč (se vstupem do ligy)

Děti do 15 let  120 Kč (bez vstupu do ligy )   170 Kč (se vstupem do ligy)

Studenti do 26 let* (nutný ISIC)  180 Kč  (bez vstupu do ligy )  230 Kč  (se vstupem do ligy)                                      

Senior nad 60 let*  180 Kč  (bez vstupu do ligy )   230 Kč  (se vstupem do ligy)    

Vratná záloha na míč 200 Kč

Pronájem celého hřiště 1 hodina (firmy) 5 500 Kč

Půjčovné sportovního vybavení rámci hry zdarma

TeeTime po 10-ti minutách (délka hry 1 - 1,5 hodiny)

ZÁKAZ HRY VE FOTBALOVÉ OBUVI SE ŠPUNTY (povolené tenisky,turfy)

Rezervace sportovišť:

mobil: +420 606 500 775      email: sport@rosmarina.eu

Kde nás najdete?

ulice Vltavanů, 143 00 Praha 4
Rosmarina Sport s.r.o.

Všechny novinky