Osmifinále letošního Zimního turnaje je za dveřmi

14.02.2024

 

Uplynulý víkend měl na programu už jen dvě dohrávky základních skupin. Po jejich odehrání je skladba účastníků osmifinále jasná a 10. ročník Zimního turnaje jde do vyřazovací části.

Podle postupového klíče se v nejsilnější skupině ZT A týká osmifinálový zápas jen týmů na pátém a šestém místě. Ostatní mají zajištěnou účast rovnou ve čtvrtfinále a mohou před jeho konáním ještě ladit formu. Z pátého místa se tedy utkají o další postup FC Inter Ganichi, kteří zakončili skupinu se ziskem 4 bodů. Z posledního místa bude hrát o další účast v turnaji Blyskavka F.C., které soupeři dovolili pouze body za jedinou remízu.

V této skupině nebyl nikdo 100 % a chuť porážky zakusily všechny týmy. Čelo tabulky patří Borussii Dortšpunt, která díky vzájemnému zápasu přeskočila druhé FK AVANGARD, následuje Red Team a PK HUŇÁČ.  

Skupina ZT B měla jasného leadera, kterým byli bezpochyby LitrpůlFC. Skupinou proletěli bez ztráty bodu s nastřílenými 43 góly. Svou pozici potvrdili i ve víkendové dohrávce, kdy přejeli Mazurku 11:0. Za Litrpůlem byla tabulka o poznání vyrovnanější, druzí Dirty Bastards ztratili na první pozici 6 bodů. Jejich gólový apetit byl ale srovnatelný s Litrpůlem, v síti soupeřů skončilo jejich zásluhou také 43 gólů. Do dalších bojů zasáhnou z této skupiny ještě Legion Aliena B, díky tomu, že v posledním kole udolalali 2:1 právě Dirty Bastards.

Ze skupiny ZT C se v osmifinále objeví na poslední chvíli přihlášení FC Vyhaslé Hvězdy, kteří víkendovou výhrou nad Pivnou partou potvrdili první příčku. Následovat je budou Peru FPF a Mladi a Perspektivní, které dělil v tabulce pouze bod, jinak si počínali velmi vyrovnaně.

Osmifinálové dvojice a časy zápasů:

Obsah obrázku text, snímek obrazovky, Písmo, číslo

Popis byl vytvořen automaticky

Osmifinálové dvojice slibují napínavou podívanou a máme se rozhodně na co těšit!

 

Autor: Barbora Klečková

Všechny novinky