Ohlédnutí za sezónou 2022/2023

27.09.2023

 

Září je již tradičně nejen měsícem zahájení nové sezóny, ale také časem, kdy oficiálně zakončujeme sezónu předešlou. Letos tomu nebylo jinak, a tak jsme se 14.9. potkali se všemi, kteří si udělali čas, oslavili s námi vítěze předchozího ročníku ve všech kategoriích, povídali si, popili, najedli se a vybrali prostředky na dobrý skutek. 

Překvapením před samotným vyhlášením nejlepších bylo předání pamětních skleněných plaket osobnostem ligy, o kterém jsme informovali v samostatném článku v rámci našeho speciálu k výročí 30 let PKFL. Celý speciál naleznete ZDE.

Na Vyhlášení panovala skvělá nálada, která je velmi povedeně zachycena na fotkách od Radka  Sedlmaiera (@radyslife). Foto z celé akce si můžete prohlédnout ZDE.

V charitativní tombole se nám podařilo vybrat 13 400,- Kč, které věnujeme na projekt spojený s https://www.theaatata.cz/, a o předání financí Vás budeme informovat na sociálních sítích.

K samotnému organizování ligy jsme v minulé sezoně přidali i několik změn, které nás jako svaz opět posunuli dále:

  • změnili jsme vizuální identitu svazu a máme nové logo
  • přejmenovali jsme výběr našeho svazu na Predátoři Praha a oblékli jsme je do nových krásných dresů
  • novým manažerem rozhodčích se v zimní přestávce stal Filip Černý
  • sepsali jsme pro jarní část loňské sezóny metodiku pro přesuny zápasů, která pro další sezóny určuje jasná pravidla: https://pkfl.cz/pravidla/prelozeni-zapasu-postup-a-pravidla/
  • opět jsme vylepšili komunikaci – číst jste mohli souhrny kol, reportáže ze zápasů, pozvánky na zápasy Predátorů, to vše bylo podpořeno i na sociálních sítích
  • investovali jsme velké prostředky do oprav a vylepšení webu a s ním spojenou administrací
  • v zimě jsme založili novou skupinu 3.C, která nám pomohla zalepit díry po zaniklých týmech
  • k výročí 30 let PKFL jsme vytvořili speciál a předali ocenění Osobnostem svazu  

Děkujeme, že nám zachováváte věrnost a těšíme se na další zápasy.

Tým PKFL

Všechny novinky