Nová sezóna začíná i Predátorům

10.09.2023

Po letní přestávce se opět rozjíždí superligový kolotoč a Predátoři jdou do akce rovnou pěkně zostra. V úterý, 12.9., od 20:15 vyzvou svého pražského rivala Hanspaulku, který prověří formu a rozpoložení týmu v nové sezóně. Fanoušci, kteří nebudou moct kluky přijet podpořit osobně, nepřijdou zkrátka, zápas bude možné sledovat online i ze záznamu ze stránek superliga.cz.

Přestože je léto čas dovolených a na pravidelných trénincích bývá těžší se sejít v plném počtu, kluci nezaháleli. Tým navíc obohatí i několik změn, které by měly pomoc ke splnění vytyčeného cíle. Ten se od minulého ročníku nezměnil a kluci míří vysoko. „Do sezóny musíme vstupovat rozhodně s cílem postoupit do play-off s co nejlepším umístěním v základní skupině. V playoff, jak se ukázalo v předchozím ročníku, je možné všechno a rád bych si taky už konečně zahrál Superfinále. Cíle jsou vysoké, ale vzhledem k tomu, že loňského mistra Most jsme v sezoně dvakrát porazili, rozhodně nejsou nereálné," říká gólman týmu Jakub Stehno ve shodě s manažerem Leonem Petrů. 

Že to kluci myslí vážně, ukázali už v přátelském utkání, kde si na Hanspaulku vyšlápli 3:0. K výsledku, se kterým by se jistě spokojili i v soutěžním zápase, přispěly i nové tváře týmu, které nám staronový trenér Tomáš Jurčík krátce představil.

Daniel Reiter (BDŠ), který přešel z Hanspaulky, bude velkou posilou do obrany a zároveň jeho střelu využijeme kdykoliv to půjde. Daniel Palma, vytvoří s Arčím nejlepší útočné duo v malé kopané. Neznám hráče, co umí hrát lépe pozici hrušky, a kterého baví tvrdost, souboje a stejně jako Arčí má neskutečnou levou nohu. Radek Klouček je bývalý futsalista který má mimořádné pokrytí míče, a levou nohou dokáže najít z obranné půlky finální přihrávku. Stanislav Haluška obnovuje kariéru malého fotbalu a těším se na jeho obrovskou dynamiku, rychlost a taktéž skvělou levou nohu. Filip Stehno (BDŠ) přichází z 1. ligy Hanspaulky do Predátorů hlavně do záložní řady, kde takhle technické hráče postrádáme. Z Kolína přichází další Standa, ale příjmením Rosendorf (Modřanský svině). U něj všichni vnímáme, že se kvalitou vrací tam, kde kdysi byl a těším se na to, protože Standa je komplexní hráč jak směrem do obrany, tak do útoku. Další posila je Max (Dikusar, Ludmila), který přišel taktéž z Hanspaulky, a bude skvělým parťákem do brány našemu Kubovi. Max ví, jak chutná vítězství v Superlize a jsem rád, že se pokusí o titul v novém týmu Predátorů. Už půl roku je v týmu Juraj (Ficko, Pivná parta), který byl na tréninku PKFL hráčů, a teď si zkusil ostrou generálku proti Hanspaulce, kde svým skvělým výkonem přispěl k výhře 3:0. Po zranění se vrátil Kuba Nový (Vyhaslé hvězdy), který taktéž jako Juraj předvedl skvělý výkon v generálce proti Hanspaulce. 

Posil je hodně, tým zůstává stejný, nikdo nekončí, takže je zdravá konkurence a my můžeme mít minimálně dvě skvělé pětky, které se spolu budou sehrávat," uzavírá trenér výčet posil. 

K dosažení nejlepších výsledků v soutěži by mohlo přispět i nové domácí hřiště v Třeboradicích, kde je skvělá domluva a celkově super atmosféra. Dnes zde kluci měli poslední trénink a v úterý ostrý start. Tam se navíc poprvé v soutěži objeví v nové sadě dresů, které si můžete prohlédnout.

Držíme klukům palce a těšíme se na parádní fotbalové výkony!

 

Autoři: Barbora Klečková, Jakub Stehno, Leon Petrů, Tomáš Jurčík
Všechny novinky