Jarní část sezóny začíná

10.03.2023

Po Zimní přestávce, kterou z velké části vyplnil Zimní turnaj, jdeme opět naplno do jarní části hlavní soutěže letošního ročníku Před námi je jedenáct kol soutěže, na jejichž konci budeme znát vládce jednotlivých lig. 

Připomeňme si to podstatné z jednotlivých soutěží.

1.liga

1.liga bude v dalším pokračování soutěže chudší o jeden z týmů. Los Angels Anals se rozhodli soutěž opustit vzhledem k tomu, že se jim nedařilo scházet tak, jak by si představovali. Jsou tak prvním týmem, který automaticky sestupuje. Po všech dohrávkách vévodí tabulce nejvyšší soutěže BK Roura Fellas. Na záda jim dýchá Red Team a z třetí pozice vyběhnou do dalších zápasů FC Vyhaslé hvězdy. Až čtvrtí s minimální bodovou ztrátou jsou aktuálně vítězové ZT Borussia Dortšpunt.

2.A liga

Druhou nejvyšší soutěž ovládla po podzimní části Pivná parta, která byla v podzimní části suverénní. Na ně se bude snažit dotáhnout Parma AG, která aktuálně ztrácí pět bodů. Tyto dva týmy si do dalších bojů vybudovaly slušný náskok, bodový rozestup mezi prvními dvěma a zbytkem tabulky je celých devět bodů. 

2.B liga

V 2.B lize mají solidně našlápnuto Modřanský svině, které na podzim nebraly tři body pouze jednou. AC Les Rustiques, Diggers a Snow Kids mají velmi podobnou výchozí pozici a bude zajímavé sledovat, jak zimní přestávka zamíchala formou. 

Připomínáme, že z každé skupiny automaticky postupuje první tým a týmy na druhém místě si mezi sebou zahrají baráž o 1. ligu v dodatečném zápase.

3.A liga

Této lize aktuálně vévodí další z úspěšných účastníků Zimního turnaje, bronzový LitrpůlFC. Utéct si ho určitě nebudou nechat chtít Sešrotuj bábu taky, kteří jsou na druhém místě. Slovenskočesko není také bez šance a bude se snažit dotáhnout na týmy před sebou. 

3.B liga

Našlapané čelo tabulky má předposlední ligová soutěž, kterou aktuálně vede Dynamit Praha, JBH ŤHUUKY ŤUUUK, One Direction a Kubánští doutníci ale nezaostávají nijak výrazně. I zde je vše otevřené a souboj o trofej bude jistě ještě napínavý. 

3.C liga

Úplnou novinkou je otevření další soutěže, do jarní části nastoupí 6 nových týmů: BLYSKAVKA F.C., FC Inter Ganichi, FC PUAH, The Originals, Prykarpattya, které se pokusíme blíže představit v průběhu soutěže.

 

Pro jarní sezónu došlo také k úpravám pravidel pro přesun zápasů, o kterých jsme vedoucí týmů informovali e-mailem. Pro všechny zájemce přikládáme znovu i sem. 

/data/files/Pr%CC%8Celoz%CC%8Ceni%CC%81%20za%CC%81pasu%2Cmoving%20the%20match.docx
 

Všem týmům přejeme hodně zdaru a těšíme se na kvalitní fotbal v duchu fair play.

Všechny novinky