Gólové hody v Kobylisích skončily šťastněji pro hosty se dvěma promile

• Rozhodčí: Michal Košťál
  • Konečný výsledek: 5:6
  • Nejlepší hráč podle rozhodčího: Adam Vološin (Dvojpromileboyzz)

Zápas pohledem rozhodčího Michala Košťála:

Za slunečného počasí se hrál velice pohledný útočný fotbal. Hostující hráči byli od úvodu více na balónu. Dvě povedené šance ještě nedokázali proměnit, ale pak přišla 7. minuta a první gól zápasu, který vstřelili hráč č.11 Adam Vološin. Domácí to trochu zaskočilo, ale nepřestávali hrát, více na hosty zatlačili a po chybě obránce hostů vyrovnali. Po pár minutách, kdy si oba týmy vytvořily několik příležitostí, opět udeřili hosté, kteří se tak znovu dostali do vedení. Svou chybou ale umožnili domácím opět vyrovnat. Po vyrovnávací brance bylo najednou domácích všude plno, dostali se do vedení, ale hosté ještě stihli vyrovnat. Závěr první půle patřil domácím, a tak se šlo do "kabin" za stavu 4:3 pro domácí.

Druhá půle už byla spíše boj než pohledný fotbal, ve kterém hosté dotahovali skóre. První gól druhé půle vstřelili domácí a vypadalo to, že zápas dotáhnou do vítězného konce. To se však nestalo, protože hosté ještě více zabrali dvěmi góly a zápas vyrovnali. Zdálo se, že zápas skončí remízou, ale těsně před posledním hvizdem rozhodl o třech bodech pro svůj týmy třígólový Adam Vološin.

Vyjádření kapitána týmu SFA Kobyliští Tygři Kryštofa Nováka:

V neděli jsme na naší domácí půdě odehráli velice náročné utkání s Dvojpromileboyzz. Po sérii dvou proher jsme byli odhodlaní udělat pro vítězství vše.

Do zápasu jsme nevstoupili úplně nejšťastněji. I přes to, že jsme soupeře k míči moc nepouštěli, nedokázali jsme se dostat na útočnou polovinu. Náš protivník nás na druhou stranu vysokým presinkem donutil ke dvěma chybám a uskočil nám na dvoubrankové vedení. Potom se na nás konečně usmálo štěstí a trošičku záhadným způsobem jsme dokázali srovnat. Od této chvíle dostal zápas tempo a hra se přelívala ze strany na stranu. Do poločasu jsme se dokonce dokázali dvakrát ujmout vedení a do kabin jsme šli za stavu 4:3.

V druhé půli se vše zase trochu uklidnilo - my ani soupeř jsme se nechtěli dopustit ničeho riskantního. Pak nás do většího klidu, po kombinaci bratrů Kavenů, dostala pátá branka do svatyně Viléma Valenty. Bohužel se v posledních minutách ještě trošku ukázala nezkušenost mládí a krapet smůly. Dvojpromileboyzz dokázali ze svého klasického místa na hranici vápna otočit zápas třemi rychlými góly. Na to už jsme nebyli schopni odpovědět a připisujeme si další těsnou prohru.

Děkujeme soupeři za atraktivní utkání a fanouškům za podporu.

Vyjádření kapitána týmu Dvojpromileboyzz Petra Pavlíčka:

První poločas jsme začali ve slušném tempu a po prvním gólu to vypadalo, že budeme mít zápas pod kontrolou. Pak se ale hra začala přelévat ze strany na stranu, hořeli jsme v návratech do obrany, a taky proto jsme v prvních 30 minutách dostali 4 góly.

Ve druhém poločase se už nehrál moc pohledný fotbal, a když soupeř z protiútoku zvýšil na 5:3, vypadalo to, že je po zápase. V posledních minutách jsme si ale vybrali střeleckou smůlu z druhé půle a nějakým zázrakem se nám podařilo vstřelit 3 rychlé branky a otočit tak průběh utkání.