Gólostroj domácích přidal další desítku

09.11.2022

V 8.kole se v 3.A lize střetli rozjetí Sešrotuj bábu taky s Ambassadors FC Praha. Hosté, kteří dorazili v menším počtu, i za nepříznivě se vyvíjejícího stavu srdnatě bojovali, ale nakonec byli sešrotováni.

 

Sešrotuj bábu taky / Ambassadors FC Praha

 

  • Neděle 6.11.2022 18:00 Na dlouhém lánu
  • Rozhodčí: Miroslav Lach
  • Konečný výsledek: 10:0​
  • Nejlepší hráč podle rozhodčího: Petr Florián

 

Zápas pohledem rozhodčího Miroslava Lacha:

 

Úvod zápasu na gólové bohaté utkání nevypadal, do 10. minuty to bylo bez branek, ale pak už domácí našli recept na obranu hostí. Vytvořili si pohledné akce, ze kterých padly pěkné góly. Vše organizoval hráč domácích, Petr Florián, který měl při rozehrávce vše pod kontrolou, a útok domácích zakončoval po pěkných akcích. Hlavně bratři Gregorové o sobě věděli. Hosté ani za nepříznivého stavu nesložili zbraně a hnali se do útoku, ale gólman domácích vše pochytal. Ke konci zápasu to byla exhibice domácích, kteří si vítězství náležitě užili. Zaslouženě vyhráli.


 

Vyjádření kapitána týmu Ambassadors FC Praha Lukáše Kozáka:

 

Z naší strany bylo utkání naprosto jednoznačné a od první vteřiny bylo o vítězi rozhodnuto. Domácí se tlačili k tomu, aby dosáhli dvouciferného skóre, a to se jim nakonec podařilo. Roli hrálo i to, že jsme na začátku přišli pozdě, měli po většinu zápasu jednoho na střídání oproti čtyřem na straně domácích a neměli fyzické síly na výraznější útok.

 

Na straně domácích vynikli bratři Gregorové, kteří technickými finesami motali naší obraně hlavu. U nás příjemně překvapil výkonem mladý David Lemer, který podnikal mnoho nebezpečných výpadů, a dokázal k tomu získat mnoho míčů.


 

Vyjádření kapitána týmu Sešrotuj bábu taky Vítka Mičkeho jsme do vydání komentáře neobdrželi.

 

Všechny novinky