Decathlon předal vítězům dresy

08.09.2020

Na obrázku může být: 2 people, text that says 'DECATHLON ČERNY MOST SPORT FOR ALL- ALL FOR SPORT 图日 DECATHION NAŠESLUZBY TCL10 GREATNESS'

Decathlon předal vítězům dresy.
Vítězný tým FC Vyhaslé Hvězdy(2.A Decathlon Ligy a Letní pohár 2020).Získal odměnu od partnera Decathlon.12 kusů fotbalových dresů Kipsta F500.
Předání proběhlo v OC Černý Most v prodejně Decathlon partnera Pražské Klubové fotbalové Ligy.
Vyzvedl jsi je kapitán týmu FC Vyhaslé hvězdy Jakub Kotek. A co říká sám kapitán hvězd směrem k Decathlonu?
 

Jakube, jak se ti líbí spolupráce s Decathlonem?
Spolupráce trvá jednu sezonu a vše zatím probíhá na jedničku , funguje jak byla nastavena od začátku .

Co říkáš na dresy?
Jak se říká darovanému koni na zuby nekoukej . Dresy jsou značky Kipsta model F500 . Na první pohled vypadají super a uvidíme jak se osvědčí v provozu .

Co Decathlon jako takový?
Decathlon jsem objevil až díky spolupráci s PKFL . Nicméně po návštěvách a prozkoumání věcí které Decathlon nabízí nemohu říci nic špatného . Za mě palec nahoru !

Jak se ti líbí kvalita a produkty na fotbal i mimo něj?
Jak jsem zmiňoval , s produkty zatím nemám moc zkušeností , ale co jsem pořídil od doby co Decathlon Černý Most spolupracuje s PKFL , tak si nemohu stěžovat a materiálně i funkčností splňuje mé požadavky a navíc za velice slušné ceny .

Chodí váš tým nakupovat do Decathlonu?
Myslím si , že se to ještě úplně neprofláklo . Já osobně do Decathlonu začal chodit . Uvidíme jak se to osvědčí dále v lize .

Myslíš jsi, že je to dobrá motivace pro ostatní týmy vyhrát 2.A Decathlon ligu a získat dresy od partnera PKFL?
Určitě ano ! Každá spolupráce pomáhá v rozvoji ligy a motivaci týmů . Je super , že každý tým co vyhraje 2.Decathlon PKFL ligu má možnost do 1.ligy vyběhnout v nové sadě dresů.

Na závěr: Poděkování patří partnerovi soutěže PKFL Decathlon – Černý Most. Dále pánům: Salajovi a Musiolovi z Decathlonu.
Těšíme se na další spolupráci do dalších sezón.

Všechny novinky