Analýza Zimního turnaje 2022

31.01.2022

Vážení fotbalisté,

7. ročník Zimního turnaj PKFL 2022 je už za dveřmi a my jsme na něj plně připraveni. Můžete se těšit na turnaj, který se bude hrát stejným stylem jako Liga mistrů. Turnaj je rozdělen do skupin po čtyřech týmech a z každé postoupí dva nejlepší týmy do play-off.

Pokud nevíte do jaké skupiny jste byli rozlosování nebo chcete vidět rozpis zápasů, můžete se podívat na stránky turnaje PKFL - https://zimni-turnaj.cz/liga/ .

Rádi bychom Vám přiblížili týmy, které se turnaje zúčastní:

Ve skupině A přivítáme dva nováčky turnaje, a to PK Huňáč a ČAFC Praha. Ti se budou muset poprat o postup s vítězem Letního turnaje 2021 – Pivná parta. Kartami může zamíchat i High Society.

Tip Leona Petrů na postup ze skupiny: ČAFC Praha a PK Huňáč.

Ve skupině B narazí nováček turnaje Modřanské svině na vítěze Zimního turnaje 2019 - Borussii Dortšpunt. Týmu Judo Club Jenis uteklo v Letním turnaji 2x pódiové umístění. Jak se povede Los Losos v konkurenci těchto týmů?

Tip Leona Petrů na postup ze skupiny: Modřanské svině a Borussii.

Ve skupině C proti sobě nastoupí Red Team a FC Vyhaslé hvězdy. Zopakují si tak finále Zimního turnaje 2020, který vyhráli Vyhaslé hvězdy a dosáhli díky němu na double v roce 2020, kdy vyhráli oba turnaje. Real Vinohrady a Snow Kids budou mít těžkou pozici v boji o play off.

Tip Leona Petrů na postup ze skupiny: FC Vyhaslé hvězdy a Red Team.

Ve skupině D najdeme tým, který se objevil ve finále 1. ročníku Zimního turnaje a to Ludmilu A. Zároveň také vítěze 4. ročníku MAC Warrior. Další adept na postup je nováček turnaje ÚŽASný Bar Chýše, který odehrál skvělou sezonu v Hanspaulské lize. Svou kůži nedá zadarmo ani LitrpůlFC.

Tip Leona Petrů na postup ze skupiny: Ludmilu A a ÚŽASný Bar Chýše.

Rádi bychom na závěr poděkovali všem týmům, kteří si nově zvolili náš turnaj a také těm, kteří se přihlásili již po několikáté. Vážíme si toho. 

S pozdravem

Vedení PKFL

Všechny novinky