3. kolo Zimního turnaje je za námi

24.01.2023

Víkendové počasí nám všem trochu připomnělo, že zima ještě zdaleka neřekla své poslední slovo a nechala tak Zimní turnaj plně dostát svému názvu. Přeložen byl nakonec jen jediný zápas a ke slovu a míči se dostalo deset týmů. 

Ve skupině A se MAC Warrior zahřáli předzápasovým úklidem zasněženého hřiště tak, že byli v zápase po celou dobu o krok napřed před hostujícím celkem ÚŽASný Bar Chýše, zaslouženě vyhráli 8:5 a vyhoupli se na první místo tabulky. Z druhého zápasu skupiny odváželi výhru High Society, když si poradili s Mazurkou 4:1. Ta čeká na první body v turnaji a popere se o ně hned v dalším kole. Jediný zápas, který se musel odložit, byl zápas Red Teamu a Pivné party.

Skupina B zažila nevídané gólové hody. PK HUŇÁČ přetavil převahu na míči ve výhru až v druhém poločase a drží druhé místo v tabulce skupiny. V dalším zápase se domácímu Judo club Jenis nepodařilo potkat v dostatečném počtu, hostující Borussia snížila počet hráčů na hřišti a hrálo se 4+1 na obou stranách. I tak se Borussia nepřipravila o vítězství 13:1 a dál vévodí tabulce této skupiny.  Výsledkem, který se na první pohled nepodobá skóre v malém fotbale, nemilosrdně smetli Litrpůl FC Strážce Galaxie. Zápasu předcházely emoce v obou týmech, kdy provozovatel zakázal hrát v sobotu na hřišti Koráb. Hostující Strážci narychlo domluvili hřiště na Děkance, které i sami odklidili od sněhu bez pomoci většiny “domácích” z Litrpůlu FC. K jejich smůle hráči, “kteří měli přijít nepřišli”, a celý zápas hráli 4+1. Odnesli si tak debakl.

Všechny novinky