Zápasy - Ročník 2017/2018 - 3.B liga rozpis

Ročníky : 2017/2018 | 2016/2017 | 2015/2016 | 2014/2015 | 2013/2014 | 2012/2013 |

Sezóny : 2017/2018 Jaro | 2017/2018 Podzim | Vše |

Ligy : 1.liga | 2.A liga | 2.B liga | 3.A liga | 3.B liga | 3.C liga |

Zobrazit : rozpis | průběžná tabulka týmů | tabulka individuálních statistik

Kolo 1: 04.09.2017 - 10.09.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-09-10 11:00 Křimická Converto Praha FC Galácticos Tomáš Chlum 6 : 0
2017-09-10 13:30 ZŠ Plamínkové 2 FC Showdown GJS Filip Adámek 6 : 3
2017-09-10 13:20 Děkanka Los Losos Kampa FC Los Losos 6 : 1
2017-09-06 18:00 Štěrboholy Los Angels Anals B Druhá šance František Novotný 7 : 6
2017-09-10 19:15 Stodůlky Lømrå tüm FC Bukefal BK Roura Fellas 1 : 2
2017-09-10 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha FC Eintopf FC Horníci 7 : 1
Kolo 2: 11.09.2017 - 17.09.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-09-17 13:30 ZŠ Plamínkové 2 FC Showdown Converto Praha František Novotný 8 : 2
2017-09-17 16:30 Sokol Vinohrady Kampa FC FC Galácticos Michal Koštál 6 : 12
2017-09-17 17:20 Kobylisy GJS Los Angels Anals B Michal Skala 3 : 2
2017-09-17 14:00 Laudova ZŠ FC Bukefal Los Losos Milan Janča 4 : 7
2017-09-16 17:30 FC Tempo Praha Druhá šance Dynamit Praha Michal Skala 3 : 8
2000-01-01 00:00 Sportcentrum Koráb FC Eintopf Lømrå tüm Lømrå tüm :
Kolo 3: 18.09.2017 - 24.09.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-09-24 11:00 Křimická Converto Praha Kampa FC Milan Janča ***
2017-09-24 13:30 ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals B FC Showdown Daniel Borodáč ***
2017-09-24 18:00 Strahov 1 FC Galácticos FC Bukefal ***
2017-09-24 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha GJS Černí Štýři ***
2017-09-24 14:30 Děkanka Los Losos FC Eintopf FC Horníci ***
2017-09-24 19:15 Stodůlky Lømrå tüm Druhá šance Borussia Dortšpunt forever ***
Kolo 4: 02.10.2017 - 08.10.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-10-06 18:30 Hamr Los Angels Anals B Converto Praha ***
2017-10-08 14:00 Laudova ZŠ FC Bukefal Kampa FC Michal Koštál ***
2017-10-08 13:30 ZŠ Plamínkové 2 FC Showdown Dynamit Praha David Řezáč ***
2017-10-07 16:00 Kobylisy FC Eintopf FC Galácticos Milan Janča ***
2017-10-08 17:20 Kobylisy GJS Lømrå tüm Michael Šarapatka ***
2017-10-07 16:15 FC Tempo Praha Druhá šance Los Losos ***
Kolo 5: 09.10.2017 - 15.10.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-10-15 11:00 Křimická Converto Praha FC Bukefal ***
2017-10-15 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha Los Angels Anals B ***
2017-10-15 16:30 Sokol Vinohrady Kampa FC FC Eintopf ***
2017-10-15 19:15 Stodůlky Lømrå tüm FC Showdown Sehranka ***
2017-10-15 18:00 Strahov 1 FC Galácticos Druhá šance FC Hoblina Jižák ***
2017-10-15 14:30 Děkanka Los Losos GJS David Řezáč ***
Kolo 6: 16.10.2017 - 22.10.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-10-22 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha Converto Praha FC Momentum ***
2017-10-21 16:00 Kobylisy FC Eintopf FC Bukefal Michal Koštál ***
2017-10-20 18:30 Hamr Los Angels Anals B Lømrå tüm ***
2017-10-21 16:15 FC Tempo Praha Druhá šance Kampa FC Černí Štýři ***
2017-10-22 13:30 ZŠ Plamínkové 2 FC Showdown Los Losos Milan Janča ***
2017-10-22 17:20 Kobylisy GJS FC Galácticos František Novotný ***
Kolo 7: 23.10.2017 - 29.10.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-10-29 11:00 Křimická Converto Praha FC Eintopf Martin Pašek ***
2017-10-29 19:15 Stodůlky Lømrå tüm Dynamit Praha ***
2017-10-29 14:00 Laudova ZŠ FC Bukefal Druhá šance Sehranka ***
2017-10-29 14:30 Děkanka Los Losos Los Angels Anals B ***
2017-10-28 16:30 Sokol Vinohrady Kampa FC GJS Military Athletic Club Warrior ***
2017-10-29 18:00 Strahov 1 FC Galácticos FC Showdown ***
Kolo 8: 30.10.2017 - 05.11.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-11-05 19:15 Stodůlky Lømrå tüm Converto Praha ***
2017-11-04 16:15 FC Tempo Praha Druhá šance FC Eintopf ***
2017-11-05 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha Los Losos ***
2017-11-05 17:20 Kobylisy GJS FC Bukefal ***
2017-11-03 18:30 Hamr Los Angels Anals B FC Galácticos ***
2017-11-05 13:30 ZŠ Plamínkové 2 FC Showdown Kampa FC ***
Kolo 9: 06.11.2017 - 12.11.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-11-12 11:00 Křimická Converto Praha Druhá šance ***
2017-11-12 14:30 Děkanka Los Losos Lømrå tüm ***
2017-11-11 16:00 Kobylisy FC Eintopf GJS ***
2017-11-12 18:00 Strahov 1 FC Galácticos Dynamit Praha ***
2017-11-12 14:00 Laudova ZŠ FC Bukefal FC Showdown ***
2017-11-12 16:30 Sokol Vinohrady Kampa FC Los Angels Anals B ***
Kolo 10: 20.11.2017 - 26.11.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-11-26 14:30 Děkanka Los Losos Converto Praha ***
2017-11-26 17:20 Kobylisy GJS Druhá šance ***
2017-11-26 19:15 Stodůlky Lømrå tüm FC Galácticos ***
2017-11-26 13:30 ZŠ Plamínkové 2 FC Showdown FC Eintopf ***
2017-11-26 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha Kampa FC ***
2017-11-24 18:30 ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals B FC Bukefal ***
Kolo 11: 27.11.2017 - 03.12.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-12-03 11:00 Křimická Converto Praha GJS ***
2017-12-03 18:00 Strahov 1 FC Galácticos Los Losos ***
2017-12-02 16:15 FC Tempo Praha Druhá šance FC Showdown ***
2017-12-02 16:30 Sokol Vinohrady Kampa FC Lømrå tüm ***
2017-12-02 16:00 Kobylisy FC Eintopf Los Angels Anals B ***
2017-12-03 14:00 Laudova ZŠ FC Bukefal Dynamit Praha ***
Kolo 12: 12.03.2018 - 18.03.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-03-18 18:00 Strahov 1 FC Galácticos Converto Praha ***
2018-03-18 17:20 Kobylisy GJS FC Showdown ***
2018-03-17 16:30 Sokol Vinohrady Kampa FC Los Losos ***
2018-03-17 16:15 FC Tempo Praha Druhá šance Los Angels Anals B ***
2018-03-18 14:00 Laudova ZŠ FC Bukefal Lømrå tüm ***
2018-03-17 16:00 Kobylisy FC Eintopf Dynamit Praha ***
Kolo 13: 19.03.2018 - 25.03.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-03-25 11:00 Křimická Converto Praha FC Showdown ***
2018-03-25 18:00 Strahov 1 FC Galácticos Kampa FC ***
2018-03-21 18:30 ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals B GJS ***
2018-03-25 14:30 Děkanka Los Losos FC Bukefal ***
2018-03-25 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha Druhá šance ***
2018-03-25 19:15 Stodůlky Lømrå tüm FC Eintopf ***
Kolo 14: 02.04.2018 - 08.04.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-04-07 16:30 Sokol Vinohrady Kampa FC Converto Praha ***
2018-04-08 13:30 ZŠ Plamínkové 2 FC Showdown Los Angels Anals B ***
2018-04-08 14:00 Laudova ZŠ FC Bukefal FC Galácticos ***
2018-04-08 17:20 Kobylisy GJS Dynamit Praha ***
2018-04-07 16:00 Kobylisy FC Eintopf Los Losos ***
2018-04-07 16:15 FC Tempo Praha Druhá šance Lømrå tüm ***
Kolo 15: 09.04.2018 - 15.04.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-04-15 11:00 Křimická Converto Praha Los Angels Anals B ***
2018-04-14 16:30 Sokol Vinohrady Kampa FC FC Bukefal ***
2018-04-15 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha FC Showdown ***
2018-04-15 18:00 Strahov 1 FC Galácticos FC Eintopf ***
2018-04-15 19:15 Stodůlky Lømrå tüm GJS ***
2018-04-15 14:30 Děkanka Los Losos Druhá šance ***
Kolo 16: 16.04.2018 - 22.04.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-04-22 14:00 Laudova ZŠ FC Bukefal Converto Praha ***
2018-04-18 18:30 ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals B Dynamit Praha ***
2018-04-21 16:00 Kobylisy FC Eintopf Kampa FC ***
2018-04-22 13:30 ZŠ Plamínkové 2 FC Showdown Lømrå tüm ***
2018-04-21 16:15 FC Tempo Praha Druhá šance FC Galácticos ***
2018-04-22 17:20 Kobylisy GJS Los Losos ***
Kolo 17: 30.04.2018 - 06.05.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-05-06 11:00 Křimická Converto Praha Dynamit Praha ***
2018-05-06 14:00 Laudova ZŠ FC Bukefal FC Eintopf ***
2018-05-06 19:15 Stodůlky Lømrå tüm Los Angels Anals B ***
2018-05-05 16:30 Sokol Vinohrady Kampa FC Druhá šance ***
2018-05-06 14:30 Děkanka Los Losos FC Showdown ***
2018-05-06 18:00 Strahov 1 FC Galácticos GJS ***
Kolo 18: 07.05.2018 - 13.05.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-05-12 16:00 Kobylisy FC Eintopf Converto Praha ***
2018-05-13 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha Lømrå tüm ***
2018-05-12 16:15 FC Tempo Praha Druhá šance FC Bukefal ***
2018-05-09 18:30 ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals B Los Losos ***
2018-05-13 17:20 Kobylisy GJS Kampa FC ***
2018-05-13 13:30 ZŠ Plamínkové 2 FC Showdown FC Galácticos ***
Kolo 19: 14.05.2018 - 20.05.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-05-20 11:00 Křimická Converto Praha Lømrå tüm ***
2018-05-19 16:00 Kobylisy FC Eintopf Druhá šance ***
2018-05-20 14:30 Děkanka Los Losos Dynamit Praha ***
2018-05-20 14:00 Laudova ZŠ FC Bukefal GJS ***
2018-05-20 18:00 Strahov 1 FC Galácticos Los Angels Anals B ***
2018-05-19 16:30 Sokol Vinohrady Kampa FC FC Showdown ***
Kolo 20: 21.05.2018 - 27.05.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-05-26 16:15 FC Tempo Praha Druhá šance Converto Praha ***
2018-05-27 19:15 Stodůlky Lømrå tüm Los Losos ***
2018-05-27 17:20 Kobylisy GJS FC Eintopf ***
2018-05-27 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha FC Galácticos ***
2018-05-27 13:30 ZŠ Plamínkové 2 FC Showdown FC Bukefal ***
2018-05-23 18:30 ZŠ Plamínkové 1 Los Angels Anals B Kampa FC ***
Kolo 21: 04.06.2018 - 10.06.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-06-10 11:00 Křimická Converto Praha Los Losos ***
2018-06-09 16:15 FC Tempo Praha Druhá šance GJS ***
2018-06-10 18:00 Strahov 1 FC Galácticos Lømrå tüm ***
2018-06-09 16:00 Kobylisy FC Eintopf FC Showdown ***
2018-06-09 16:30 Sokol Vinohrady Kampa FC Dynamit Praha ***
2018-06-10 14:00 Laudova ZŠ FC Bukefal Los Angels Anals B ***
Kolo 22: 11.06.2018 - 17.06.2018
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2018-06-17 17:20 Kobylisy GJS Converto Praha ***
2018-06-17 14:30 Děkanka Los Losos FC Galácticos ***
2018-06-17 13:30 ZŠ Plamínkové 2 FC Showdown Druhá šance ***
2018-06-17 19:15 Stodůlky Lømrå tüm Kampa FC ***
2018-06-13 18:30 Los Angels Anals B FC Eintopf ***
2018-06-17 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha FC Bukefal ***

Naše další projekty:

2vs2 Liga    Zimní Liga

Založit nový tým   Přihlásit se do administrace

Spolupracujeme s: