Zápasy - Ročník 2019/2020 - 3.B liga rozpis

Ročníky : 2019/2020 | 2018/2019 | 2017/2018 | 2016/2017 | 2015/2016 | 2014/2015 | 2013/2014 | 2012/2013 |

Sezóny : 2019/2020 Jaro | 2019/2020 Podzim | Vše |

Ligy : 1.liga | 2.A liga | 2.B liga | 3.A liga | 3.B liga | 3.C liga |

Zobrazit : rozpis | průběžná tabulka týmů | tabulka individuálních statistik

Kolo 1: 02.09.2019 - 08.09.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2000-09-08 14:40 Black Bull Kobylisy "Volné místo 3" :
2000-09-02 00:00 "volné místo 2" Dynamit Praha :
2019-09-08 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Judo club Jenis František Novotný 3 : 8
2019-09-07 14:00 Sportcentrum Koráb Real Vinohrady C.F. SSI Group LT u Dubu 6 : 3
2019-09-07 16:30 Sokol Vinohrady Kampa FC FC Eintopf Hell Spartans 3 : 7
2019-09-08 19:30 Libeň (Podvinný Mlýn) PFK Cyklona FC Atlepast Milan Janča 1 : 1
Kolo 2: 09.09.2019 - 15.09.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2000-09-09 00:00 "volné místo 2" Black Bull Kobylisy :
2000-09-15 19:15 Sportcentrum Koráb Judo club Jenis "Volné místo 3" :
2019-09-15 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha Real Vinohrady C.F. Ludmila A 3 : 9
2019-09-15 16:00 Kobylisy FC Eintopf TJ Tvoja Mama František Novotný 0 : 0
2019-09-15 09:00 Litvínovská SSI Group PFK Cyklona Borussia Dortšpunt 7 : 6
2019-09-14 18:00 Sokol Vinohrady FC Atlepast Kampa FC The Wolves of Karlin 1 : 3
Kolo 3: 16.09.2019 - 22.09.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-09-22 14:40 Kobylisy Black Bull Kobylisy Judo club Jenis Milan Janča ***
2000-09-21 14:00 Real Vinohrady C.F. "volné místo 2" :
2000-09-16 00:00 "Volné místo 3" FC Eintopf :
2019-09-22 19:30 Libeň (Podvinný Mlýn) PFK Cyklona Dynamit Praha ***
2019-09-22 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama FC Atlepast Milan Janča ***
2020-03-07 16:30 Sokol Vinohrady Kampa FC SSI Group SSI Group ***
Kolo 4: 23.09.2019 - 29.09.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-09-28 14:00 Sportcentrum Koráb Real Vinohrady C.F. Black Bull Kobylisy FC Hoblina Jižák ***
2019-10-13 12:00 Kobylisy FC Eintopf Judo club Jenis ***
2000-09-23 00:00 "volné místo 2" PFK Cyklona :
2000-09-28 18:00 Sokol Vinohrady FC Atlepast "Volné místo 3" :
2019-09-29 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha Kampa FC Black Bull Kobylisy ***
2019-09-29 09:00 Litvínovská SSI Group TJ Tvoja Mama Fc Vyhaslé Hvězdy ***
Kolo 5: 30.09.2019 - 06.10.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-10-06 14:40 Kobylisy Black Bull Kobylisy FC Eintopf Milan Janča ***
2019-10-06 19:30 Libeň (Podvinný Mlýn) PFK Cyklona Real Vinohrady C.F. Sergej Greshnyakov ***
2019-11-24 19:15 Sportcentrum Koráb Judo club Jenis FC Atlepast ***
2000-10-05 16:30 Sokol Vinohrady Kampa FC "volné místo 2" :
2000-09-30 00:00 "Volné místo 3" SSI Group :
2019-10-06 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Dynamit Praha Sergej Greshnyakov ***
Kolo 6: 07.10.2019 - 13.10.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-10-13 19:30 Libeň (Podvinný Mlýn) PFK Cyklona Black Bull Kobylisy LT u Dubu ***
2019-10-12 18:00 Sokol Vinohrady FC Atlepast FC Eintopf BK Roura Fellas ***
2019-10-12 14:00 Sportcentrum Koráb Real Vinohrady C.F. Kampa FC Borussia Dortšpunt ***
2019-10-06 09:00 Litvínovská SSI Group Judo club Jenis Sergej Greshnyakov ***
2000-10-07 00:00 "volné místo 2" TJ Tvoja Mama :
2000-10-13 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha "Volné místo 3" :
Kolo 7: 14.10.2019 - 20.10.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-10-20 14:40 Kobylisy Black Bull Kobylisy FC Atlepast Tomáš Chlum ***
2019-10-19 16:30 Sokol Vinohrady Kampa FC PFK Cyklona FC Hoblina Jižák ***
2019-10-20 16:00 Kobylisy FC Eintopf SSI Group Tomáš Chlum ***
2019-10-20 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Real Vinohrady C.F. ***
2019-10-13 19:15 Sportcentrum Koráb Judo club Jenis Dynamit Praha Martin Pašek ***
2000-10-14 00:00 "Volné místo 3" "volné místo 2" :
Kolo 8: 28.10.2019 - 03.11.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-11-02 16:30 Sokol Vinohrady Kampa FC Black Bull Kobylisy Borussia Dortšpunt ***
2019-11-03 09:00 Litvínovská SSI Group FC Atlepast ***
2019-11-03 19:30 Libeň (Podvinný Mlýn) PFK Cyklona TJ Tvoja Mama LT u Dubu ***
2019-11-03 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha FC Eintopf BK Roura Fellas ***
2000-11-02 14:00 Real Vinohrady C.F. "Volné místo 3" :
2000-10-28 00:00 "volné místo 2" Judo club Jenis :
Kolo 9: 04.11.2019 - 10.11.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-11-10 14:40 Kobylisy Black Bull Kobylisy SSI Group ***
2019-11-10 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Kampa FC The Wolves of Karlin ***
2019-11-09 18:00 Sokol Vinohrady FC Atlepast Dynamit Praha Ludmila A ***
2000-11-04 00:00 "Volné místo 3" PFK Cyklona :
2000-11-10 16:00 Kobylisy FC Eintopf "volné místo 2" :
2019-11-03 19:15 Sportcentrum Koráb Judo club Jenis Real Vinohrady C.F. Marek Řeháček ***
Kolo 10: 11.11.2019 - 17.11.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-11-17 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Black Bull Kobylisy Borussia Dortšpunt ***
2019-11-17 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha SSI Group Sehranka ***
2000-11-16 16:30 Sokol Vinohrady Kampa FC "Volné místo 3" :
2000-11-11 00:00 "volné místo 2" FC Atlepast :
2019-11-10 19:30 Libeň (Podvinný Mlýn) PFK Cyklona Judo club Jenis ***
2019-11-16 14:00 Sportcentrum Koráb Real Vinohrady C.F. FC Eintopf LT u Dubu ***
Kolo 11: 18.11.2019 - 24.11.2019
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2019-11-24 14:40 Kobylisy Black Bull Kobylisy Dynamit Praha ***
2000-11-18 00:00 "Volné místo 3" TJ Tvoja Mama :
2000-11-24 09:00 Litvínovská SSI Group "volné místo 2" :
2019-11-17 19:15 Sportcentrum Koráb Judo club Jenis Kampa FC ***
2019-11-23 18:00 Sokol Vinohrady FC Atlepast Real Vinohrady C.F. BK Roura Fellas ***
2019-11-09 18:40 Kobylisy FC Eintopf PFK Cyklona ***
Kolo 12: 16.03.2020 - 22.03.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2000-03-22 19:15 Sportcentrum Koráb "Volné místo 3" Black Bull Kobylisy :
2020-03-22 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha Judo club Jenis ***
2020-03-22 19:15 "volné místo 2" TJ Tvoja Mama ***
2020-03-22 09:00 Litvínovská SSI Group Real Vinohrady C.F. ***
2020-03-22 16:00 Kobylisy FC Eintopf Kampa FC ***
2020-03-21 18:00 Sokol Vinohrady FC Atlepast PFK Cyklona ***
Kolo 13: 23.03.2020 - 29.03.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-03-22 14:40 Kobylisy Black Bull Kobylisy Judo club Jenis ***
2000-03-23 00:00 Sportcentrum Koráb "Volné místo 3" "volné místo 2" :
2020-03-28 14:00 Sportcentrum Koráb Real Vinohrady C.F. Dynamit Praha ***
2020-03-29 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama FC Eintopf ***
2020-03-29 19:30 Libeň (Podvinný Mlýn) PFK Cyklona SSI Group ***
2020-03-28 16:30 Sokol Vinohrady Kampa FC FC Atlepast ***
Kolo 14: 30.03.2020 - 05.04.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-04-05 19:15 "volné místo 2" Black Bull Kobylisy ***
2020-04-05 19:15 Sportcentrum Koráb Judo club Jenis Real Vinohrady C.F. ***
2000-04-05 16:00 Kobylisy FC Eintopf "Volné místo 3" :
2020-04-05 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha PFK Cyklona ***
2020-04-04 18:00 Sokol Vinohrady FC Atlepast TJ Tvoja Mama ***
2020-04-05 09:00 Litvínovská SSI Group Kampa FC ***
Kolo 15: 13.04.2020 - 19.04.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-04-19 14:40 Kobylisy Black Bull Kobylisy Real Vinohrady C.F. ***
2020-04-19 19:15 "volné místo 2" FC Eintopf ***
2020-04-19 19:30 Libeň (Podvinný Mlýn) PFK Cyklona Judo club Jenis ***
2000-04-13 00:00 "Volné místo 3" FC Atlepast :
2020-04-18 16:30 Sokol Vinohrady Kampa FC Dynamit Praha ***
2020-04-19 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama SSI Group ***
Kolo 16: 20.04.2020 - 26.04.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-04-26 16:00 Kobylisy FC Eintopf Black Bull Kobylisy ***
2020-04-25 14:00 Sportcentrum Koráb Real Vinohrady C.F. PFK Cyklona ***
2020-04-25 18:00 Sokol Vinohrady FC Atlepast "volné místo 2" ***
2020-04-26 19:15 Sportcentrum Koráb Judo club Jenis Kampa FC ***
2000-04-26 09:00 Litvínovská SSI Group "Volné místo 3" :
2020-04-26 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha TJ Tvoja Mama ***
Kolo 17: 27.04.2020 - 03.05.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-05-03 14:40 Kobylisy Black Bull Kobylisy PFK Cyklona ***
2020-05-03 16:00 Kobylisy FC Eintopf FC Atlepast ***
2020-05-02 16:30 Sokol Vinohrady Kampa FC Real Vinohrady C.F. ***
2020-05-03 19:15 "volné místo 2" SSI Group ***
2020-05-03 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama Judo club Jenis ***
2000-04-27 00:00 "Volné místo 3" Dynamit Praha :
Kolo 18: 04.05.2020 - 10.05.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-05-09 18:00 Sokol Vinohrady FC Atlepast Black Bull Kobylisy ***
2020-05-10 19:30 Libeň (Podvinný Mlýn) PFK Cyklona Kampa FC ***
2020-05-10 09:00 Litvínovská SSI Group FC Eintopf ***
2020-05-09 14:00 Sportcentrum Koráb Real Vinohrady C.F. TJ Tvoja Mama ***
2020-05-10 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha "volné místo 2" ***
2000-05-10 00:00 Sportcentrum Koráb Judo club Jenis "Volné místo 3" :
Kolo 19: 11.05.2020 - 17.05.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-05-17 14:40 Kobylisy Black Bull Kobylisy Kampa FC ***
2020-05-16 18:00 Sokol Vinohrady FC Atlepast SSI Group ***
2020-05-17 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama PFK Cyklona ***
2020-05-17 16:00 Kobylisy FC Eintopf Dynamit Praha ***
2000-05-11 00:00 "Volné místo 3" Real Vinohrady C.F. :
2000-05-17 19:15 "volné místo 2" Judo club Jenis :
Kolo 20: 18.05.2020 - 24.05.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-05-24 09:00 Litvínovská SSI Group Black Bull Kobylisy ***
2020-05-23 16:30 Sokol Vinohrady Kampa FC TJ Tvoja Mama ***
2020-05-24 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha FC Atlepast ***
2000-05-24 19:30 Libeň (Podvinný Mlýn) PFK Cyklona "Volné místo 3" :
2020-05-24 19:15 Sportcentrum Koráb Judo club Jenis FC Eintopf ***
2020-05-23 14:00 Sportcentrum Koráb Real Vinohrady C.F. "volné místo 2" ***
Kolo 21: 01.06.2020 - 07.06.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-06-07 14:40 Kobylisy Black Bull Kobylisy TJ Tvoja Mama ***
2020-06-07 09:00 Litvínovská SSI Group Dynamit Praha ***
2000-06-01 00:00 "Volné místo 3" Kampa FC :
2020-06-06 18:00 Sokol Vinohrady FC Atlepast Judo club Jenis ***
2020-06-07 19:15 Sportcentrum Koráb "volné místo 2" PFK Cyklona ***
2020-06-07 16:00 Kobylisy FC Eintopf Real Vinohrady C.F. ***
Kolo 22: 08.06.2020 - 14.06.2020
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2020-06-14 18:00 Štěrboholy Dynamit Praha Black Bull Kobylisy ***
2000-06-14 12:00 Kobylisy TJ Tvoja Mama "Volné místo 3" :
2020-06-14 19:15 Sportcentrum Koráb Judo club Jenis SSI Group ***
2020-06-13 16:30 Sokol Vinohrady Kampa FC "volné místo 2" ***
2020-06-13 14:00 Sportcentrum Koráb Real Vinohrady C.F. FC Atlepast ***
2020-06-14 19:30 Libeň (Podvinný Mlýn) PFK Cyklona FC Eintopf ***