Zápasy - Ročník 2016/2017 - 2.A liga rozpis

Ročníky : 2016/2017 | 2015/2016 | 2014/2015 | 2013/2014 | 2012/2013 |

Sezóny : 2016/2017 Jaro | 2016/2017 Podzim | Vše |

Ligy : 1.liga | 2.A liga | 2.B liga | 3.A liga | 3.B liga | 3.C liga |

Zobrazit : rozpis | průběžná tabulka týmů | tabulka individuálních statistik

Kolo 1: 10.09.2016 - 11.09.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-09-11 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Královské Vinohrady A Marek Řeháček 2 : 4
2016-09-11 14:45 ZŠ Plamínkové 1 Abstinenti O. A. Arrows Tomáš Chlum 4 : 18
2016-09-11 17:15 ZŠ Plamínkové 1 Judo club Jenis Daytona b&w Michal Koštál 3 : 1
2016-09-11 19:00 Na dlouhém lánu Rychlá rota BTW Krč fm Dynamit Praha 4 : 1
2016-09-11 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG ARMFOOTBALL Praha Tomáš Chlum 4 : 2
2016-10-30 14:45 ZŠ Plamínkové 2 LT u Dubu Děravý gumy Děravý gumy 5 : 0
Kolo 2: 17.09.2016 - 18.09.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-09-18 14:45 ZŠ Plamínkové 1 Abstinenti AG Dechcurew Marek Štěpán 4 : 0
2016-09-18 17:20 Kobylisy Daytona b&w Královské Vinohrady A Zdeněk Petr 2 : 6
2016-09-18 14:30 Křimická O. A. Arrows Rychlá rota Milan Janča 2 : 1
2016-09-18 14:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Judo club Jenis Borussia Dortšpunt forever 2 : 4
2016-12-04 17:15 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm LT u Dubu LT u Dubu 3 : 5
2016-09-17 15:00 Laudova ZŠ Děravý gumy Parma AG AGB Prague 0 : 5
Kolo 3: 24.09.2016 - 25.09.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-09-25 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Daytona b&w Michal Koštál 0 : 2
2016-09-25 19:30 Na dlouhém lánu Rychlá rota Abstinenti Karol Peterčík 1 : 2
2016-09-25 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A ARMFOOTBALL Praha Daniel Borodáč 1 : 3
2016-09-24 14:45 ZŠ Plamínkové 2 LT u Dubu O. A. Arrows Daniel Borodáč 1 : 4
2016-09-25 17:15 ZŠ Plamínkové 1 Judo club Jenis Děravý gumy Zdeněk Petr 5 : 0
2016-09-25 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG BTW Krč fm Justiční omyl 6 : 4
Kolo 4: 01.10.2016 - 02.10.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-10-02 18:30 Na dlouhém lánu Rychlá rota AG Dechcurew Michal Koštál 2 : 4
2016-10-02 14:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Daytona b&w AG UNITED 7 : 8
2016-10-02 14:45 ZŠ Plamínkové 1 Abstinenti LT u Dubu Tomáš Chlum 7 : 5
2016-10-01 15:00 Laudova ZŠ Děravý gumy Královské Vinohrady A Milan Janča 0 : 5
2016-10-02 14:30 Křimická O. A. Arrows Parma AG FC Momentum 7 : 0
2016-10-02 17:15 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Judo club Jenis Tomáš Chlum 6 : 5
Kolo 5: 08.10.2016 - 09.10.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-10-09 14:40 Kobylisy AG Dechcurew ARMFOOTBALL Praha Zdeněk Petr 5 : 1
2016-10-08 14:45 ZŠ Plamínkové 2 LT u Dubu Rychlá rota Kampa FC 7 : 5
2016-10-09 17:20 Kobylisy Daytona b&w Děravý gumy Zdeněk Petr 5 : 0
2016-10-09 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG Abstinenti Daniel Borodáč 4 : 6
2016-10-09 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A BTW Krč fm Tomáš Chlum 6 : 2
2016-10-09 17:15 ZŠ Plamínkové 1 Judo club Jenis O. A. Arrows Kampa FC 1 : 4
Kolo 6: 15.10.2016 - 16.10.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-10-15 14:45 ZŠ Plamínkové 2 LT u Dubu AG Dechcurew Milan Janča 2 : 3
2016-10-15 15:00 Laudova ZŠ Děravý gumy ARMFOOTBALL Praha Justiční omyl 0 : 5
2016-10-16 18:30 Na dlouhém lánu Rychlá rota Parma AG Lokoti 6 : 1
2016-10-16 17:15 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Daytona b&w Daniel Borodáč 1 : 5
2016-10-16 14:45 ZŠ Plamínkové 1 Abstinenti Judo club Jenis Marek Řeháček 5 : 5
2016-10-16 14:30 Křimická O. A. Arrows Královské Vinohrady A Michal Koštál 6 : 0
Kolo 7: 22.10.2016 - 23.10.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-10-23 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Děravý gumy Zdeněk Petr 5 : 0
2016-10-23 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG LT u Dubu Michal Koštál 0 : 5
2016-10-23 14:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha BTW Krč fm Milan Janča 0 : 11
2016-10-23 17:15 ZŠ Plamínkové 1 Judo club Jenis Rychlá rota FC Likvidators Praha 3 : 1
2016-10-23 17:20 Kobylisy Daytona b&w O. A. Arrows Zdeněk Petr 1 : 2
2016-10-23 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A Abstinenti Michal Koštál 3 : 2
Kolo 8: 05.11.2016 - 06.11.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-11-06 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG AG Dechcurew Gunners 7 : 3
2016-11-06 17:15 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Děravý gumy Daniel Borodáč 5 : 0
2016-11-05 14:45 ZŠ Plamínkové 2 LT u Dubu Judo club Jenis Tomáš Chlum 5 : 0
2016-11-06 14:30 Křimická O. A. Arrows ARMFOOTBALL Praha Borussia Dortšpunt forever 14 : 1
2016-11-06 18:30 Na dlouhém lánu Rychlá rota Královské Vinohrady A Zdeněk Petr 4 : 5
2016-11-06 14:45 ZŠ Plamínkové 1 Abstinenti Daytona b&w Tomáš Chlum 2 : 6
Kolo 9: 12.11.2016 - 13.11.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-11-13 14:40 Kobylisy AG Dechcurew BTW Krč fm Zdeněk Petr 5 : 2
2016-11-13 17:15 ZŠ Plamínkové 1 Judo club Jenis Parma AG Daniel Borodáč 2 : 2
2016-11-12 15:00 Laudova ZŠ Děravý gumy O. A. Arrows TJ Tvoja Mama 0 : 5
2016-11-13 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A LT u Dubu Tomáš Chlum 3 : 9
2016-11-13 14:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Abstinenti Michal Koštál 4 : 4
2016-11-13 17:20 Kobylisy Daytona b&w Rychlá rota Zdeněk Petr 2 : 3
Kolo 10: 19.11.2016 - 20.11.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-04-13 17:15 ZŠ Plamínkové 1 Judo club Jenis AG Dechcurew Judo club Jenis 0 : 5
2016-11-20 14:30 Křimická O. A. Arrows BTW Krč fm FC Hedonis 6 : 1
2016-11-20 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG Královské Vinohrady A David Řezáč 2 : 3
2016-11-20 14:45 ZŠ Plamínkové 1 Abstinenti Děravý gumy FC Hoblina Jižák 5 : 0
2016-11-19 14:45 ZŠ Plamínkové 2 LT u Dubu Daytona b&w Michal Koštál 9 : 2
2016-11-20 19:00 Na dlouhém lánu Rychlá rota ARMFOOTBALL Praha Milan Herian 2 : 4
Kolo 11: 26.11.2016 - 27.11.2016
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2016-11-27 14:40 Kobylisy AG Dechcurew O. A. Arrows Martin Pašek 1 : 4
2016-11-27 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A Judo club Jenis Michal Koštál 5 : 0
2016-11-27 17:15 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Abstinenti Marek Řeháček 3 : 0
2016-11-27 17:20 Kobylisy Daytona b&w Parma AG Zdeněk Petr 2 : 0
2016-11-26 15:00 Laudova ZŠ Děravý gumy Rychlá rota BK Roura Fellas 0 : 5
2016-11-27 14:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha LT u Dubu Michal Skala 3 : 6
Kolo 12: 13.03.2017 - 19.03.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-03-19 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A AG Dechcurew Marek Řeháček 4 : 0
2017-03-19 17:20 Kobylisy Daytona b&w Judo club Jenis Michal Koštál 3 : 3
2017-03-19 17:15 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Rychlá rota Marek Řeháček 4 : 3
2017-05-28 14:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Parma AG Michal Koštál 2 : 6
2017-03-19 00:00 Děravý gumy LT u Dubu 0 : 5
2017-03-19 00:00 O. A. Arrows Abstinenti 5 : 0
Kolo 13: 20.03.2017 - 26.03.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-03-26 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A Daytona b&w František Novotný 4 : 1
2017-03-26 19:30 Na dlouhém lánu Rychlá rota O. A. Arrows František Novotný 4 : 14
2017-03-26 17:15 ZŠ Plamínkové 1 Judo club Jenis ARMFOOTBALL Praha Martin Pašek 3 : 3
2017-06-11 18:00 Na dlouhém lánu LT u Dubu BTW Krč fm Michal Koštál 1 : 3
2017-03-26 00:00 Parma AG Děravý gumy 5 : 0
2017-03-26 00:00 AG Dechcurew Abstinenti 5 : 0
Kolo 14: 27.03.2017 - 02.04.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-04-02 17:20 Kobylisy Daytona b&w AG Dechcurew Michal Koštál 1 : 1
2017-04-02 14:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Královské Vinohrady A Tomáš Chlum 1 : 4
2017-04-02 13:30 Křimická O. A. Arrows LT u Dubu Hell Spartans 7 : 3
2017-04-02 17:15 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Parma AG Daniel Borodáč 3 : 1
2017-04-02 00:00 Děravý gumy Judo club Jenis 0 : 5
2017-04-02 00:00 Abstinenti Rychlá rota 0 : 5
Kolo 15: 03.04.2017 - 09.04.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-04-09 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Rychlá rota František Novotný 5 : 1
2017-04-09 17:20 Kobylisy Daytona b&w ARMFOOTBALL Praha František Novotný 5 : 0
2017-04-09 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG O. A. Arrows Daniel Borodáč 2 : 5
2017-04-09 17:15 ZŠ Plamínkové 1 Judo club Jenis BTW Krč fm Daniel Borodáč 3 : 1
2017-04-09 00:00 Královské Vinohrady A Děravý gumy 5 : 0
2017-04-09 00:00 LT u Dubu Abstinenti 5 : 0
Kolo 16: 17.04.2017 - 23.04.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-04-23 14:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha AG Dechcurew Michal Koštál 1 : 4
2017-04-23 18:00 Na dlouhém lánu Rychlá rota LT u Dubu Michal Koštál 3 : 6
2017-04-23 17:15 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm Královské Vinohrady A František Novotný 2 : 2
2017-04-23 14:30 Křimická O. A. Arrows Judo club Jenis TJ Tvoja Mama 5 : 0
2017-04-23 00:00 Děravý gumy Daytona b&w 0 : 5
2017-04-23 00:00 Abstinenti Parma AG 0 : 5
Kolo 17: 24.04.2017 - 30.04.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-05-28 14:40 Kobylisy AG Dechcurew LT u Dubu Filip Adámek 2 : 1
2017-04-30 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG Rychlá rota Zdeněk Petr 3 : 0
2017-05-14 17:20 Kobylisy Daytona b&w BTW Krč fm Daytona b&w 2 : 4
2017-04-30 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A O. A. Arrows FC Likvidators Praha 4 : 2
2017-04-30 00:00 ARMFOOTBALL Praha Děravý gumy 5 : 0
2017-04-30 00:00 Judo club Jenis Abstinenti 5 : 0
Kolo 18: 01.05.2017 - 07.05.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-05-06 14:40 ZŠ Plamínkové 2 LT u Dubu Parma AG Michal Koštál 3 : 5
2017-05-08 17:00 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm ARMFOOTBALL Praha BTW Krč fm 8 : 3
2017-05-07 18:00 Na dlouhém lánu Rychlá rota Judo club Jenis Tomáš Chlum 5 : 0
2017-05-07 14:30 Křimická O. A. Arrows Daytona b&w FC Hedonis 5 : 0
2017-05-07 00:00 Děravý gumy AG Dechcurew 0 : 5
2017-05-07 00:00 Abstinenti Královské Vinohrady A 0 : 5
Kolo 19: 08.05.2017 - 14.05.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-05-14 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Parma AG Michal Skala 0 : 0
2017-05-14 17:15 ZŠ Plamínkové 1 Judo club Jenis LT u Dubu Martin Pašek 5 : 0
2017-05-14 14:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha O. A. Arrows Michal Koštál 1 : 16
2017-05-14 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A Rychlá rota Martin Pašek 6 : 0
2017-05-14 00:00 Děravý gumy BTW Krč fm 0 : 5
2017-05-14 00:00 Daytona b&w Abstinenti 5 : 0
Kolo 20: 15.05.2017 - 21.05.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-05-21 17:15 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm AG Dechcurew Zdeněk Petr 2 : 1
2017-05-21 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG Judo club Jenis Zdeněk Petr 1 : 3
2017-05-27 14:00 ZŠ Plamínkové 2 LT u Dubu Královské Vinohrady A LT u Dubu 1 : 2
2017-05-21 18:00 Na dlouhém lánu Rychlá rota Daytona b&w Michal Koštál 3 : 10
2017-05-21 00:00 O. A. Arrows Děravý gumy 5 : 0
2017-05-21 00:00 Abstinenti ARMFOOTBALL Praha 0 : 5
Kolo 21: 29.05.2017 - 04.06.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-06-04 14:40 Kobylisy AG Dechcurew Judo club Jenis FC Nusle 420 1 : 2
2017-06-04 17:15 ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm O. A. Arrows Zdeněk Petr 3 : 3
2017-06-04 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A Parma AG Zdeněk Petr 6 : 4
2017-05-28 17:20 Kobylisy Daytona b&w LT u Dubu Michal Koštál 10 : 0
2017-06-04 14:00 Na ovčíně (Záběhlice) ARMFOOTBALL Praha Rychlá rota Michal Koštál 8 : 2
2017-06-04 00:00 Děravý gumy Abstinenti 0 : 0
Kolo 22: 05.06.2017 - 11.06.2017
Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí Skóre
2017-06-11 14:30 Křimická O. A. Arrows AG Dechcurew Tomáš Chlum 3 : 1
2017-06-11 17:15 ZŠ Plamínkové 1 Judo club Jenis Královské Vinohrady A SVP 1 : 7
2017-06-11 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG Daytona b&w Tomáš Chlum 2 : 5
2017-06-10 14:40 ZŠ Plamínkové 2 LT u Dubu ARMFOOTBALL Praha Borussia Dortšpunt forever 4 : 3
2017-06-11 00:00 Rychlá rota Děravý gumy 5 : 0
2017-06-11 00:00 Abstinenti BTW Krč fm 0 : 5