Konečné výsledký PKFL 2019

1. liga (2018/2019)

1. místo - BK Roura Fellas

Konečná tabulka:
  
P. Tým Zápasů Bilance  Skóre Tresty Body
1. BK Roura Fellas 22 18-01-03 134:42  0(0) 55
2. Red Team 22 14-03-05  106:67  0(0) 45
3. O.A.Arrows 22 13-02-07 106:59  0(0) 41
4. FC Nusle 420 22 12-01-09 112:104  3(2) 34
5. Chodov 22 10-05-07 81:68  1(1) 34
6. Borussia Dortšpunt fv. 22 11-01-10 75:62  0(0) 34
7. FC Sion 22 10-00-12 59:59  0(0) 30
8. AC Texaské hyeny 22 08-05-09 78:71  0(0) 29
9. FT Razors 22 10-01-11 109:135  3(2) 28
10. Ludmila A 22 10-01-11 72:98  3(2) 28
11. BTW Krč fm 22 03-01-18 42:110  0(0) 10
12. FC Hoblina Jižák 22 02-01-19 54:153  1(1) 06

2. místo - Red Team

3. místo - O.A.Arrows

Nejlepší hráč 2. nejlepší hráč 3. nejlepší hráč

Rossmann Tomáš

Red Team

11×* /19 záp.

Matějka David

FT Razors

07×* /12 záp.

Baum Matěj

FC Sion

* /17 záp.

Nejlepší střelec 2. nejlepší střelec 3. nejlepší střelec

Rossmann Tomáš

Red Team

44gólů /19 záp.

Slavík Michal

Borussia Dortšpunt fv.

26gólů /15 záp.

foto hráč

Greshnyakov Vladimír

BK Roura Fellas

25gólů/22 záp.

Nejlepší brankář 2. nejlepší brankář 3. nejlepší brankář

Greshnyakov Sergej

BK Roura Fellas

ø1,7/10gólů/360min

foto hráč

Orlich Ladislav

BK Roura Fellas

ø1,4/24gólů/800min

Gregora Jakub

O. A. Arrows

ø2,6/42gólů/960min

2.A liga (2018/2019)

1. místo - Černí Štýři

Konečná tabulka:
  
P. Tým Zápasů Bilance Skóre Tresty Body
1. Černí Štýři 22 17-01-04 106:43 0(0) 52
2. Los Angels Anals 22 16-00-06 132:39 0(0) 48
3. AFK Bochanův Syndrom 22 15-02-05  81:44 0(0) 47
4. Los losos 22 13-01-08  82:72 0(0) 40
5. Hell Spartans 22 13-01-08  74:56 1(1) 39
6. Pony FC 22 11-00-11  84:80 0(0) 33
7. FC Elita 22 10-01-11  79:82 1(1) 30
8. High Society 22 08-04-10  71:86 0(0) 28
9. Daytona b&w 22 08-03-11  56:53 1(1) 26
10. Bazinga 22 05-02-15  38:81 1(1) 16
11. Fc Lehovec City 22 05-00-17 52:132 9(4) 06
12. FC Hedonis 22 03-01-18 44:131 6(3) 04

2. místo - Los Angels Anals

3. místo - AFK Bochanův Syndrom

Nejlepší hráč 2. nejlepší hráč 3. nejlepší hráč

Bláha Martin

Pony FC

09×*/11 záp.

Škeřík Martin

Los Losos

* /19 záp.

Macháček David

AFK Bochanův Syndrom

* /07 záp.

Nejlepší střelec 2. nejlepší střelec 3. nejlepší střelec

Červenka David

FC Elita

30gólů/ 18 záp.

Škeřík Martin

Los Losos

27gólů /19 záp.

foto hráč

Kučera Filip

Černí Štýři

26gólů /18 záp.

Nejlepší brankář 2. nejlepší brankář 3. nejlepší brankář

Nedvídek Vladimír

AFK Bochanův Syndrom

ø2,1/33gólů/960min

Reischl Václav

Los Angels Anals

ø2,1/31gólů/900min

Mařík Karel

Daytona b&w

ø2,1/36gólů/1020min

2.B liga (2018/2019)

1. místo - Pivná parta

Konečná tabulka:
  
P. Tým Zápasů Bilance Skóre Tresty Body
1. Pivná parta 22 18-02-02  93:30 0(0) 56
2. Nápoje 22 17-02-03 118:38 0(0) 53
3. One Direction 22 12-04-06  71:55 1(1) 39
4. Královské Vinohrady 22 09-02-11  65:72 1(1) 28
5. Kanec v bučině 22 08-04-10  71:81 0(0) 28
6. MAC Stará garda 22 07-06-09  46:37 0(0) 27
7. AG Dechcurew 22 07-05-10  57:57 0(0) 26
8. FC Momentum 22 07-04-11  57:80 0(0) 25
9. Sehranka 22 06-04-12  52:98 1(1) 21
10. Les Bizerâns 22 06-03-13  37:70 1(1) 20
11. Judo club Jenis 22 05-06-11  43:70 1(1) 20
12. FC Bukefal 22 08-02-12 53:75 0(0) 00

2. místo - Nápoje

3. místo - One Direction

Nejlepší hráč 2. nejlepší hráč 3. nejlepší hráč

Dvořáček Dominik

Nápoje

13×* /19 záp.

Veverka Michal

Sehranka

 11×* /12 záp.

Kulakowski Šimon

AG Dechcurew

 11×*/ 17 záp.

Nejlepší střelec 2. nejlepší střelec 3. nejlepší střelec

Dvořáček Dominik

Nápoje

36gólů /19 záp.

Hrubý Jan

Nápoje

27gólů /18 záp.

foto hráč

Jendruch Marián

Pivná parta

20gólů/ 16 záp.

Nejlepší brankář 2. nejlepší brankář 3. nejlepší brankář

Bujdoš Ján

Pivná parta

ø1,2/16gólů/830min

foto hráč

Ondrašík Michal

MAC Stará garda

ø1,4/19gólů/840min

Likler David

Nápoje

ø2,0/35gólů/1055min

3.A liga (2018/2019)

1. místo - Converto Praha

Konečná tabulka:
  
P. Tým Zápasů Bilance Skóre Tresty Body
1. Converto Praha 19 16-02-01  90:24 0(0) 50
2. FC Vyhaslé Hvězdy 19 14-02-03 121:39 0(0) 44
3. Liščí trus 19 12-01-06  67:43 0(0) 37
4. FC ResslBoys 19 12-01-06  60:39 0(0) 37
5. Diggers 19 11-01-07  99:56 0(0) 34
6. Lømrå tüm 19 08-02-09  58:88 0(0) 26
7. Kampa FC 19 05-04-10  52:80 0(0) 19
8. Slavoj 19 06-01-12  52:54 1(1) 18
9. Darkage 19 05-04-10  38:62 3(2) 16
10. Black Gold 19 02-00-17 41:143 0(0) 06
11. INTER 09 10 00-00-10  00:50 1(1) -1

2. místo - FC Vyhaslé Hvězdy

3. místo - Liščí trus

Nejlepší hráč 2. nejlepší hráč 3. nejlepší hráč

Doležal Jan

Liščí trus

 08×* /13 záp.

Zvěřina Vojtěch

Converto Praha

 07×* /12 záp.

Lehačka Michal

Lømrå tüm

 07×*/ 16 záp.

Nejlepší střelec 2. nejlepší střelec 3. nejlepší střelec
foto hráč

Kačírek Daniel

Diggers

28gólů /17 záp.

Zvěřina Vojtěch

Converto Praha

27gólů /12 záp.

foto hráč

Nový Jakub

FC Vyhaslé Hvězdy

20gólů /09 záp.

Nejlepší brankář 2. nejlepší brankář 3. nejlepší brankář

Vitkovský Radek

Converto Praha

ø1,2/14gólů/720min

foto hráč

Kotek Jakub

Fc Vyhaslé Hvězdy

ø2,2/35gólů/960min

Kopelent Zdeněk

FC ResslBoys

ø2,2/20gólů/540min

3.B liga (2018/2019)

1. místo - Druhá šance

Konečná tabulka:
  
P. Tým Zápasů Bilance Skóre  Tresty Body
1. Druhá šance 18 14-01-03 111:39 0(0) 43
2. Eurest Runners 18 13-01-04  95:39 0(0) 40
3. Parma AG 18 11-02-05  74:33 0(0) 35
4. FC Eintopf 18 11-01-06  84:54 0(0) 34
5. INTERBALLS 18 10-02-06  58:42 1(1) 31
6. TJ Tvoja Mama 18 09-01-08  64:60 0(0) 28
7. Krápníkáři 10 06-00-04  32:16 0(0) 18
8. FC Atlepast 18 06-00-12  45:79 3(2) 15
9. Black Bull Kobylisy 10 02-01-07  15:47 3(1) 04
10. Ligový soubor Deziluzy 18 01-01-16  25:122 0(0) 04
11. FC Galacticos 08 01-01-06  10:51 0(0) 04
12. Amigos 10 01-01-08  22:53 0(0) 04

2. místo - Eurest Runners

3. místo - Parma AG

Nejlepší hráč 2. nejlepší hráč 3. nejlepší hráč

Drábek Vojtěch

Eurest Runners

 8×/17 záp.

Tecl Jakub

Druhá šance

 6×/ 12 záp.

Šejba Jakub

TJ Tvoja Mama

 6×/17 záp.

Nejlepší střelec 2. nejlepší střelec 3. nejlepší střelec
foto hráč

Prajzler Michal

Druhá šance

41gólů /18 záp.

Toman Ondřej

Eurest Runners

23gólů /11 záp

Hons Dominik

Parma AG

20gólů /13 záp.

Nejlepší brankář 2. nejlepší brankář 3. nejlepší brankář

Valt Jan

Parma AG

ø1,8/30gólů/10200min

foto hráč

Baloun Matěj

Krápníkáři

ø1,8/16gólů/540min

foto hráč

Syrovátka Vojtěch

Eurest Runners

ø2,0/14gólů/420min

3.C liga (2018/2019)

1. místo - Plán B

Konečná tabulka:
  
P. Tým Zápasů Bilance Skóre Tresty Body
1. Plán B 19 14-02-03  78:28 0(0) 44
2. LVFC Prague 19 13-00-06  83:42 0(0) 39
3. Dynamit Praha 19 14-00-05  92:45 3(1) 39
4. Los Angels Anals B 19 12-00-07  74:47 3(2) 33
5. IN-spirace/SSI Group 19 11-00-08  74:69 1(1) 32
6. AG UNITED 19 09-01-09  63:54 0(0) 28
7. Perličky na dně 19 10-00-09  75:58 3(2) 27
8. GJS 19 09-01-09  74:59 6(2) 22
9. 1.FC Crux 19 03-00-16  48:122 0(0) 09
10. SK Praha Jednota 19 02-00-17  19:114 7(3) -1
11. Dechroje 10 01-00-09  21:63 6(3) -3

2. místo - LVFC Prague

3. místo - Dynamit Praha

Nejlepší hráč 2. nejlepší hráč 3. nejlepší hráč

Šarlina Jozef

1.FC Crux

 10×/ 17 záp.

Svoboda Lukáš

LVFC Prague

 6×/12 záp.

Večeřa Adam

GJS

 6×/ 13 záp.

Nejlepší střelec 2. nejlepší střelec 3. nejlepší střelec

Šarlina Jozef

1.FC Crux

20gólů/17 záp.

Jendruch Marián

IN-spirace/SSI Group

18gólů/ 12 záp.

Pinkas Václav

Perličky na dně

17gólů/ 17 záp.

Nejlepší brankář 2. nejlepší brankář 3. nejlepší brankář

Poraćanin Faris

Dynamit Praha

ø1,4/11gólů/480min

foto hráč

Kafka Jan

Perličky na dně

ø1,4/10gólů/420min

David Martin

Plán B

ø1,6/22gólů/810min