Konečné výsledky PKFL 2017

1. liga (2016/2017)

1. místo -Ludmila A

Konečná tabulka:
  
P. Tým Zápasů Bilance  Skóre Tresty Body
1. Ludmila A 22 20-00-02 117:72 0(0) 60
2. BK Roura Fellas 22 17-01-04 147:65 0(0) 52
3. FT Razors 22 14-03-05 156:106 0(0) 45
4. Red Team 22 10-05-07 83:70 0(0) 35
5. FC SION 22 11-02-09 54:64 0(0) 35
6. Chodov 22 11-02-09 121:73 1(1) 34
7. FC Texas Nové Strašecí 22 11-01-10 71:82 0(0) 34
8. FC Hoblina Jižák 22 08-02-12 83:116 0(0) 26
9. Kanec v bučině 22 07-04-11 73:100 0(0) 25
10. Borussia Dortšpunt forever 22 05-02-15 65:111 0(0) 17
11. FC Hedonis 22 03-01-18 52:116 0(0) 10
12. Nápoje 22 01-05-16 67:114 0(0) 08

2. místo - BK Roura Fellas

3. místo - FT Razors

Nejlepší hráč 2. nejlepší hráč 3. nejlepší hráč

Bobák Alexander

FC Hedonis

11×* /19 záp.

Rossmann Tomáš

Red Team

10×* /19 záp.

Dvořáček Dominik

Nápoje

* /15 záp.

Nejlepší střelec 2. nejlepší střelec 3. nejlepší střelec
foto hráč

Petr Jiří

BK Roura Fellas

40gólů /21 záp.

Voves David

BK Roura Fellas

38gólů /18 záp.

foto hráč

Hejný Josef

Chodov

30gólů/14 záp.

Nejlepší brankář 2. nejlepší brankář 3. nejlepší brankář

Greshnyakov Vladimír

BK Roura Fellas

ø1,9/18gólů/580min

foto hráč

Peterka Matyáš

Ludmila A

ø2,1/29gólů/840min

Tlapa Filip

Red Team

ø2,7/51gólů/1140min

2.A liga (2016/2017)

1. místo - O.A.Arrows

Konečná tabulka:
  
P. Tým Zápasů Bilance Skóre Tresty Body
1. O.A.Arrows 22 20-01-01 142:29 0(0) 61
2. Královské Vinohrady A 22 18-01-03  90:44 0(0) 55
3. BTW Krč fm 22 12-02-08  79:61 0(0) 38
4. Daytona b&w 22 12-02-08  83:55 1(1) 37
5. AG Dechcurew 22 11-02-09  58:43 0(0) 35
6. LT u Dubu 22 12-00-10  88:70 4(2) 32
7. Parma AG 22 09-02-11  65:67 0(0) 29
8. Judo club Jenis 22 10-04-08  58:62 9(4) 25
9. Rychlá rota 22 07-00-15  65:87 0(0) 21
10. ARMFOOTBALL Praha 22 06-02-14  64:111 1(1) 19
11. Abstinenti 22 05-02-15  41:104 3(1) 14
12. Děravý gumy 22 00-00-22  00:110 1(1) -1

2. místo - Královské Vinohrady A

3. místo - BTW Krč fm

Nejlepší hráč 2. nejlepší hráč 3. nejlepší hráč

Kulakowski Šimon

AG Dechcurew

*/17 záp.

Gevorkjan Chacik

ARMFOOTBALL Praha

* /12 záp.

Písařík Jakub

Daytona b&w

* /8 záp.

Nejlepší střelec 2. nejlepší střelec 3. nejlepší střelec
foto hráč

Soucha Matěj

O.A.Arrows

33gólů/ 11 záp.

Procházka Karel

LT u Dubu

29gólů /18 záp.

foto hráč

Gevorkjan Chacik

ARMFOOTBALL Praha

21gólů /12 záp.

Nejlepší brankář 2. nejlepší brankář 3. nejlepší brankář

Brixi Jan

Královské Vinohrady A

ø1,5/16gólů/655min

foto hráč

Gregora Jakub

O.A.Arrows

ø2,0/26gólů/780min

Srb Pavel

AG Dechcurew

ø2,0/24gólů/720min

2.B liga (2016/2017)

1. místo - Pony FC

Konečná tabulka:
  
P. Tým Zápasů Bilance Skóre Tresty Body
1. Pony FC 22 16-02-04 107:50 0(0) 50
2. AFK Bochanův Syndrom 22 11-07-04  69:48 0(0) 40
3. Královské Vinohrady B 22 12-01-09  68:62 0(0) 37
4. Justiční omyl 22 12-03-07  77:63 3(2) 36
5. SVP 22 12-01-09  71:58 3(1) 34
6. FC Stará garda 22 09-07-06  44:40 0(0) 34
7. High Society 22 11-00-11  64:63 0(0) 33
8. Hell Spartans 22 09-04-09  56:60 1(1) 30
9. Les Bizerâns 22 09-01-12  69:62 0(0) 28
10. Converto Praha 22 07-03-12  61:69 0(0) 24
11. FC ResslBoys 22 06-03-13  45:84 1(1) 20
12. Eurest Runners 22 02-00-20 31:103 12(6)  -6

2. místo - AFK Bochanův Syndrom

3. místo - Královské Vinohrady B

Nejlepší hráč 2. nejlepší hráč 3. nejlepší hráč

Kubát Adam

Justiční omyl

12×* /13 záp.

Urbaczka Pavel

Les Bizerâns

 8×* /18 záp.

Nádr Jan

Královské Vinohrady B

 7×*/ 13 záp.

Nejlepší střelec 2. nejlepší střelec 3. nejlepší střelec
foto hráč

Kubát Adam

Justiční omyl

25gólů /13 záp.

Urbaczka Pavel

Les Bizerâns

22gólů /18 záp.

foto hráč

Lacina Jan

Pony FC

20gólů/ 11 záp.

Nejlepší brankář 2. nejlepší brankář 3. nejlepší brankář

Peterka Matyáš

Hell Spartans

ø1,8/22gólů/720/min

foto hráč

Ondrašík Michal

FC Stará garda

ø1,9/35gólů/1080min

Bergmann Michal

Pony FC

ø2,3/45gólů/1200min

3.A liga (2016/2017)

1. místo - One Direction

Konečná tabulka:
  
P. Tým Zápasů Bilance Skóre Tresty Body
1. One Direction 22 17-01-04 101:60 1(1) 51
2. FC Nusle 420 22 17-02-03 166:40 4(2) 49
3. Sehranka 22 14-03-05  89:46 0(0) 45
4. Lhotka stars 22 14-02-06  84:64 1(1) 43
5. Druhá šance 22 12-00-10 121:78 0(0) 36
6. Team SSI Group 22 11-01-10 111:71 1(1) 33
7. Perličky na dně 22 09-04-09  54:68 0(0) 31
8. Lømrå tüm 22 09-01-12  64:89 3(2) 25
9. Slavoj 22 07-03-12  50:87 0(0) 24
10. AG UNITED 22 04-00-18 38:107 0(0) 12
11. Kampa FC 22 05-03-14 79:135 10(4) 08
12. Ajax Štrampouch Young Boys 11 01-01-09  26:74 1(1) 03
13 FC Horníci 11 01-01-09  13:77 1(1) 03

2. místo - FC Nusle 420

3. místo - Sehranka

Nejlepší hráč 2. nejlepší hráč 3. nejlepší hráč

Jendruch Marián

Team SSI Group

 10×* /20 záp.

Kaprál Gabriel

Lhotka stars

 9×* /17 záp.

Prajzler Michal

Druhá šance

 8×*/ 21 záp.

Nejlepší střelec 2. nejlepší střelec 3. nejlepší střelec
foto hráč

Kabíček Tomáš

FC Nusle 420

54gólů /18 záp.

Prajzler Michal

Druhá šance

45gólů /21 záp.

foto hráč

Jendruch Marián

Team SSI Group

37gólů /20 záp.

Nejlepší brankář 2. nejlepší brankář 3. nejlepší brankář

Roušal Adam

FC Nusle 420

ø2,0/21gólů/630min

foto hráč

Nwogu Christ

FC Nusle 420

ø2,0/12gólů/360min

Zouhar Martin

Sehranka

ø2,1/38gólů/1080min

3.B liga (2016/2017)

1. místo - Fc Lehovec City

Konečná tabulka:
  
P. Tým Zápasů Bilance Skóre Tresty Body
1. Fc Lehovec City 22 16-01-05  74:41 1(1) 48
2. Bazinga 22 14-01-07  88:37 0(0) 43
3. Los Losos 22 13-02-07  95:67 0(0) 41
4. Lokoti 22 15-02-05 108:59 7(3) 40
5. Kubánští doutníci 22 11-01-10  64:58 0(0) 34
6. FC Bukefal 22 14-01-07  93:51 12(5) 31
7. TJ Tvoja Mama 22 11-02-09  56:42 6(2) 29
8. Darkage 22 09-01-12  61:65 0(0) 28
9. AGB Prague 22 04-00-18 47:119 0(0) 12
10. FC Vyhul AirsoftGame.cz 22 05-01-16 50:108 7(4) 09
11. Udatný Kedluben 22 05-00-17  31:97 6(3) 09
12. Uhelné doly 22 05-00-17 48:111 18(7)  -3

2. místo - Bazinga

3. místo - Los Losos

Nejlepší hráč 2. nejlepší hráč 3. nejlepší hráč

Rozehnal Marek

Darkage

 8×/14 záp.

Mareš Jiří

Darkage

 6×/ 14 záp.

Řezáč Jan

Los Losos

 5×/8 záp.

Nejlepší střelec 2. nejlepší střelec 3. nejlepší střelec
foto hráč

Rozehnal Marek

Darkage

24gólů /14 záp.

Vladyka Jakub

Lokoti

24gólů /18 záp.

Řezáč Jan

Los Losos

19gólů /8 záp.

Nejlepší brankář 2. nejlepší brankář 3. nejlepší brankář

Vintiška Robert

FC Bukefal

ø2,0/26gólů/780min

foto hráč

Šustr Pavel

Los Losos

ø2,0/12gólů/360min

Krupička Jan

Bazinga

ø2,0/34gólů/1005min

3.C liga (2016/2017)

1. místo - Gunners

Konečná tabulka:
  
P. Tým Zápasů Bilance Skóre Tresty Body
1. Gunners 21 18-01-02 142:44 0(0) 55
2. Military Athletic Club Warrior 21 16-00-05 116:53 0(0) 48
3. FC Elita 21 16-00-05 113:53 0(0) 48
4. Dynamit Praha 21 13-02-06  69:52 0(0) 41
5. Liščí trus 21 11-01-09  93:77 0(0) 34
6. FC Momentum 21 10-01-10  89:71 0(0) 31
7. Fc Jižní nářez 21 10-00-11  49:75 1(1) 29
8. INTER-BOYS 21 09-01-11  39:56 1(1) 27
9. Ničemných otců nejhorší synové 21 05-01-15 60:125 0(0) 16
10. FC Eintopf 21 05-00-16  33:79 0(0) 15
11. FC Likvidators Praha 21 04-01-16 44:111 0(0) 13
12. Aquapelís 11 00-00-11  25:76 3(2)  -3

2. místo - Military Athletic Club Warrior

3. místo - FC Elita

Nejlepší hráč 2. nejlepší hráč 3. nejlepší hráč

Doležal Jan

Liščí trus

13×/ 18 záp.

Fiala Marek

Military Athletic Club Warrior

 9×/19 záp.

Čechovič Adam

Aquapelís

 8×/9 záp.

Nejlepší střelec 2. nejlepší střelec 3. nejlepší střelec
foto hráč

Fiala Marek

Military Athletic Club Warrior

53gólů/19 záp.

Bartoníček Lukáš

Gunners

39gólů/19 záp.

foto hráč

Červenka David

FC Elita

33gólů/ 21 záp.

Nejlepší brankář 2. nejlepší brankář 3. nejlepší brankář

Nádeníček Lukáš

Gunners

ø1,9/23gólů/720min

foto hráč

Vetrák Jiří

Military Athletic Club Warrior

ø2,3/32gólů/840min

Křesťan Jan

FC Momentum

ø2,4/24gólů/600min