Fotbalgolf

 

Facebook:

Youtube:                                                                                     

          

K projektu fotbalgolf ligy

Spustili jsme pro vás nový projekt,Fotbalgolfové ligy ve spolupráci s Fotbalgolf Rosmarina v Modřanech. Kdokoliv se může zapojit do naší ligy: Týmy, hráči, fanoušci, muži, ženy, děti i ostatní kdo v naší soutěži www.pkfl.cz nejsou registrovaní.

Tým nebo hráč si rezervuje hřiště (neznamená pronájem) na: https://www.rosmarina.eu/sporty/fotbalgolf/ na určitý den/ hodinu. Ceník viz.níže. Odehraje 18 jamek a zapíše svoje výsledky do karty. Svůj výsledek z 18 jamek např. finální výsledek 70 kopů. Vyfocené karty hráčů (posílat mužete i fotky nebo videa) zasílejte Michalovi Košťálovi na email: tajemnik@pkfl.cz dále bude zapsán do ligy – tabulky hráčů na stránkách PKFL. Podle výsledků a úspěchů od nejlepšího hráče podle bodů, které dosáhne na hřišti. Každý rok po odehrání ligy bude uspořádán turnaj o Mistra Fotbalgolfu PKFL.

V tabulce to bude vypadat následovně: Jméno: Matěj Holeček Tým: Borussia Dortšpunt věk: 30 email: Mholecek@seznam.cz a dosažené kopy např. 69. Samozřejmě je na každém kolikrát hřiště odehraje a tím pádem se může zlepšovat a dosahovat lepších výsledků. A posouvat se v tabulce vzhůru, počítá se samozřejmě nejlepší výsledek tzn. V prvním kole nahraju 66 kopů. Pak půjdu hrát jiný den znovu a nahraju 70 tak se stále počítá 66 kopů.

Záludnosti fotbalgolfu

Fotbalgolf je mladý, rychle se rozvíjející sport, který nabírá na stále větší popularitě mezi hráči všech věkových skupin. Jak je dle názvu patrné, spojuje v sobě prvky fotbalu a golfu. Hraje se na hřišti s osmnácti jamkami, do nichž se hráči snaží co nejmenším počtem kratších či delších kopů trefit fotbalovým míčem. 

72 kopů s přírodními překážkami

Na tolik kopů je norma našeho hřiště. Poperte se s tímto hřištěm vybaveným přírodními a umělými překážkami lépe a vytvořte nový rekord!

Pravidla hry:

Principem hry je na co nejméně kopů dostat fotbalový míč z odpaliště do velké jamky na greenu. Hřiště o rozloze 2 ha má 18 jamek o celkové délce 1300m . Na hřišti potkáte několik druhů překážek a projdete se v příjemném stínu staletých vrb.

Ceník fotbalgolfu:

Registrační poplatek za vstup do ligy   50 Kč (hráč z každé hry)

Dospělí  230 Kč (bez vstupu do ligy )   280 Kč (se vstupem do ligy)

Děti do 15 let  120 Kč (bez vstupu do ligy )   170 Kč (se vstupem do ligy)

Studenti do 26 let* (nutný ISIC)  180 Kč  (bez vstupu do ligy )  230 Kč  (se vstupem do ligy)                                      

Senior nad 60 let*  180 Kč  (bez vstupu do ligy )   230 Kč  (se vstupem do ligy)    

Vratná záloha na míč  200 Kč

Pronájem celého hřiště 1 hodina (firmy)  5 500 Kč

ZÁKAZ HRY VE FOTBALOVÉ OBUVI SE ŠPUNTY (povolené tenisky,turfy)

Rezervace sportovišť

mobil: +420 606 500 775      email: sport@rosmarina.eu

Kde nás najdete?

ulice Vltavanů, 143 00 Praha 4
Rosmarina Sport s.r.o.