Kdo: One Direction / Ajax Štrampouch Young Boys

Konání: 2016-09-09 20:30:00, Kobylisy

Zařazení: 2016/2017 Podzim, 3.A liga, kolo 1

Skóre: 4:2

Skóre v polovině: 3:1

Komentář: Úvodní kolo 3.A ligy nabídlo duel mezi nováčkem soutěže, týmem One Direction a pátým týmem 3.C ligy uplynulé sezóny, Ajax Štrampouch Young Boys. Utkání hráno ve svižném tempu nabídlo řadu pohledných akcí a gólových šancí. Úvodní branku zápasu vsítili domácí již v páté minutě, kdy krásnou kombinační akci po ose Čáp – Lorenc – Šedivý, zakončoval posledně jmenovaný u levé tyče usměrněním míče do prázdné branky (1:0). Ve 13. minutě na rozdíl dvou branek ve skóre navýšil Kryštof Petr, který střelu z hranice vápna zacílil do pravé tyče, od níž se míč šťastně odrazil do zad gólmana a do branky (2:0). V 18. minutě předvedli pohlednou kombinaci také hosté, kdy si Lukáš Praus na středu narazil s Kateřinou Doškovou, následně podnikl únik po pravém křídle, přenesl hru na levou stranu na Jiřího Kaloče, který střelou z první ještě nepokořil gólmana Havlíka, ale jeho dorážející spoluhráč Ondřej Tuček již ano (2:1). Ve 27. minutě utkání přihrál Kryštof Petr z poloviny hřiště Jakubovi Šedivému do malého vápna, a ten zakončil pohotově okolo levé stojné nohy gólmana Šivce (3:1). Ve 42. minutě zužitkoval na pravém křídle Kryštof Petr přihrávku Jakuba Lorence ze středu hřiště a propálil střelou na vzdálenější levou tyč Ondřeje Běhala (4:1). Konečnou podobu výsledku dal ve 43. minutě Kryštof Petr, když po rohovém kopu hostí usměrnil míč za záda vlastního brankáře (4:2).