Kdo: Invalidní sourozenci / Královské Vinohrady

Konání: 2014-11-01 16:00:00, Kobylisy

Zařazení: 2014/2015 P, 3.B liga, kolo 7

Skóre: 2:2

Skóre v polovině: 2:0

Komentář: První listopadový den byl ve znamení bojovného utkání dvou lídrů 3. B ligy, v němž Invalidní sourozenci přivítali na domácím hřišti Královské Vinohrady A. Úvod duelu patřil domácím, kteří na soupeře vlétli a poměrně brzy se zásluhou Mikuláše Čimbury ujali vedení. Konkrétně se jednalo o 14. minutu, v níž Mikuláš zpracoval míč, posunul si ho na pravou a zpoza vápna zakončil přesně k pravé tyči (1:0). Uběhly necelé dvě minuty a Invalidní sourozenci slavili podruhé. Mikuláš Čimbura vyslal od půlící čáry milimetrovou přihrávku do úniku na nabíhajícího Jana Kafku, který lehkým dotykem z první přeloboval gólmana Brixiho (2:0). To bylo z úvodního dějství, co se týká branek, vše. Druhá půle přinesla opačný obraz hry, čemuž napomohla i velmi brzká branka Nathana Farmera, který si udělal místo na levém křídle, potáhl míč do středu pole a tvrdou přízemní ranou doprostřed brány propálil Jana Grubera (2:1). Tlak hostí v druhém poločase vyústil v zaslouženou vyrovnávací branku v 56. minutě, kdy si Václav Lang naběhl na zpětnou přihrávku z levé strany brankové čáry a střelou z hranice vápna do poloodkryté brány stanovil konečný účet utkání (2:2). Zápas skončil nutno podotknout „férovou“ dělbou bodů, ve kterém každý chvilku tahal pilku. Boj o titul podzimního půlmistra 3. B ligy tak bude otevřený až do závěrečných klání.