Zařazení: 2014/2015 P, 2.A liga, kolo 8

Rozhodčí: Michael Šarapatka

Skóre: 0:0

Skóre v polovině: 0:0

Komentář: Na druhou ligu velmi pohledný zápas. Tým Roura Fellas v prvním poločase sice více držel míč, do vyložené šance se však nedostal. Domácí Stará garda sice nebyla v prvním poločase lepším týmem, ale narozdíl od hostí se dostali alespoň k pěknému zakončení. Poločas skončil remízou bez branek 0:0. Ve druhém poločase stejně jako v prvním byl o něco lepší tým hostí. Narozdíl od prvního poločasu se hosté dostali do šancí, ale všechny šance pochytal brankář domácích Ondrašik. Hrozili i domácí, ale stejně jako u hostí všechny šance pochytal brankář Greshnyakov, který se po celý zápas snažil i zakládat útočné akce a na brankáře předvedl několik pěkných kliček za které by se nemusel stydět žádný hráč. Fotbal byl celkově pěkný a velmi důrazný čemuž odpovídají 3 žluté karty. Jediné, co v tomto zápase chybělo byly branky a zápas tak skončil bez branek 0:0.