Zařazení: 2014/2015 P, 2.A liga, kolo 6

Rozhodčí: Milan Herian

Skóre: 7:1

Skóre v polovině: 1:0

Komentář: Bojovný zápas z obou stran nepoznamenala velmi rychlá branka domácích, kdy se již v 1.minutě trefil nejlepší hráč domácích Honza Kasl. Do přestávky se již skore nezměnilo. I úvod druhého poločasu zahájili lépe domácí, kteří působili sehranějším dojmem a tentokrát v 3.minutě zvyšoval na 2:0 opět Honza Kasl. V 7.minutě sice Robert Kvacskai snížil, ale okamžitě z rozehrávky se poprvé v zápase prosadil Jarda Matyáš. Ve čtyřicáté minutě se opět potvrdilo okřídlené "nedáš, dostaneš..." Nejprve hostí obrovským tlakem nechali několikrát vyniknout gólmana Jakuba Metelku, aby z protiútoku o minutu později dovršil hattrick Honza Kasl. Od tohoto okamžiku již bylo rozhodnuto a fotbalovější domácí si zápas s přehledem pohlídali a do otevřené obrany ještě dovršili dílo zkázy hostů. Vítěz bere tři body a upevnil si vedení ve 2.A lize.