Konání: 2014-11-01 17:20:00, Kobylisy

Zařazení: 2014/2015 P, 1. liga, kolo 7

Skóre: 11:1

Skóre v polovině: 4:0

Komentář: Hra kočky s myší, tak by se dal stručně charakterizovat duel mezi Chodovem a FT Razors. Zatímco Chodov nastoupil do utkání se zabezpečenou obranou a číhal na brejky, jeho soupeř naivně vyrukoval s ofenzivně laděnou kombinační hrou s otevřeným „průchodem“ ve své obranné linii. Již v 5. minutě domácí udeřili poprvé. Josef Hejný po technické stránce brilantně provedenou patičkou na střed zcela uvolnil Tomáše Benka do pozice tváří v tvář gólmanovi Hadravovi, a Tomáš přízemním obstřelem otevřel gólové hody utkání (1:0). Podruhé se ukazatel skóre měnil v minutě 11., Jaromír Ondra vypíchl chybnou rozehrávku domácí defenzivy a nechytatelně pokořil brankáře hostí (2:0). Třetí gól domácích ve 13. minutě a hosté byli zralí na ručník. Petr Vlček poslal ideální přihrávku z pravého křídla na střed na Jaromíra Ondru, který se prezentoval pohotovým zakončením k tyči a ani tentokrát se nemýlil (3:0). Čtvrtou branku do poločasového dýchánku obstaral Jan Pavlacký ve 28. minutě, ten zužitkoval rychle rozehrané autové vhazování Chodova od vlastního rohového praporku, hráči FT Razors se nestačili zkonsolidovat, což mělo za důsledek samostatný únik několika domácích hráčů na brankáře Hadravu, jeho vyšachování a zakončení do prázdné (4:0). To co hosté předváděli v druhé půli lze označit za neúctu k fotbalu samotnému, psychicky neunesli perfektní připravenost soupeře v defenzivní činnosti a po ztrátě víry se zápasem cokoli udělat, začali úmyslně laxními přihrávkami nazdařbůh připravovat soupeři jednu loženku za druhou. Velmi povedenou technickou finesu předvedl ve 37. minutě Vladimír Teplan, který z vlastní půle poslal přesný lob do prázdné svatyně FT Razors, brankář Studnička byl tou dobou někde na půlící čáře ve snaze pomoci svým spoluhráčům s rozehrou a přečíslením (5:0). Ve 40. minutě završil Jaromír Ondra svůj hattrick, když na polovině hřiště svedl souboj s hostujícím brankářem, čistě ho přetlačil a kopem z otočky do prázdné upravil na 6:0. 43. minuta a další gól v síti FT Razors, rohový kop Josefa Rendla skončil přesně na hlavě výborně si naběhnuvšího Petra Vlčka, který zakončil povedenou hlavou na koníčka k levé tyči (7:0). Čestný úspěch zaznamenali hráči hostujícího celku ve 44. minutě. Marek Vyjdák vyslal z dobrých 15-ti metrů přízemní střelu k levé tyči, kterou gólman ať už z důvodu podcenění či z důvodu rozhodnutého stavu nechal bez enormnější snahy o zákrok „doklouzat“ za brankovou čáru (7:1). 49. minuta a přímý kop z pravé strany v podání domácích. Domácí hráč rozehrál standardku před bránu na zcela osamoceně stojícího Jaromíra Ondru, a ten ani tentokráte v zakončení k levé tyči nezaváhal (8:1). V 54. minutě se po řadě neúspěšných zakončení dostal ke slovu i Josef Hejný, který se po přihrávce od jednoho ze svých spoluhráčů ocitl sám před brankářem a střelou k pravé tyči navýšil na rozdíl osmi branek (9:1). V 55. minutě slavil Chodov jubilejní desátou branku v síti FT Razors. Jan Pavlacký dostal ze středu na pravé křídlo přihrávku od Josefa Hejného a s vtěsnáním střely mezi tři tyče neměl sebemenší problém (10:1). Brankové galapředstavení domácích dokonal v 57. minutě Josef Rendl, který zúročil aktivitu Josefa Hejného, jenž vystihl chybnou rozehru brankáře Studničky, následně vyslal přihrávku na výše zmiňovaného Josefa Rendla, a ten uklidil do prázdné (11:1). Naprosto jasná záležitost v podání domácího Chodova, který exhibičním způsobem rozdrtil FT Razors, v sestavě domácích zazářil zejména autor čtyř branek Jaromír Ondra, čímž se vyšvihl do čela individuálních střeleckých statistik 1. ligy PKFL.