Kdo: Ambassadors FC Praha / Sešrotuj bábu taky

Konání: 2023-05-14 18:15:00, Na dlouhém lánu

Zařazení: 2022/2023 Jaro, 3.A liga, kolo 19

Rozhodčí: Jaroslav Moravský

Skóre: 2:3

Skóre v polovině: 1:0

Komentář: Zápas splnil parametry 2.ligy, obě strany měli kvalitu. Ze začátku měli mírnou převahu hosté, ale byli to domácí, co šli do vedení po cca 20 minutách, díky nadprůměrně hrajícímu hráči č.19 (Ondřej Hamada). V první půli to byla jediná branka, ale v druhé půli tam padli ještě 4. Nejdřív vyrovnal kapitán hostí (35.min) i když se zdálo, že víc ze hry měli na začátku druhé půle domácí. Remíza vydržela pouhých 7 minut a do vedení šli opět domácí. Za dalších 7 minut se o slovo přihlásil opět kapitán hostí a propálil z přímého kopu všechno co mu stálo v cestě. Domácí se nestihli oklepat a za chvilku inkasovali gól na 2:3, který se ukázal jako vítězný. Hosté dostali ještě možnost v poslední minutě upravit skóre z pokutového kopu po ruce ve vápně, ale gól nepadl, tudíž odešli s těsnou výhrou.