Konání: 2017-09-24 10:00:00, UMT Hrabákova (Chodov)

Zařazení: 2017/2018 Podzim, 1. liga, kolo 3

Rozhodčí: Military Athletic Club Warrior

Skóre: 5:2

Skóre v polovině: 3:1

Komentář: Další velmi pohledné prvoligové utkání a opět u toho nechyběl Red Team. Skóre zápasu otevřel domácí Kožíšek už v 9. minutě, kdy s míčem u nohy došel nikým neatakován až těsně za hranici vápna a pohlednou střelou rozvlnil síť. Vyrovnání přišlo velmi rychle a v přečíslení 2 na 1 hostující Sion rozebral obranu na prvočinitele. Pohlednou kombinaci na jeden dotek zakončil střelou pod víko Pavel Bret. Odpověď domácích na vyrovnání stavu netrvala dlouho a v 16 minutě v tváří tvář gólmanu Vyležíkovi chladnokrevným lobem si vzal vedení zpět Leo Cavaliere. Domácí po vedoucí brance až do konce prvního poločasu diktovali tempo a ve 26. minutě Rossmann svou první brankou v zápase uzavřel poločasové skóre na 3:1. Do druhé půle vstoupil aktivněji hostující Sion a za svou aktivitu byla odměnou kontaktní branka, která padla po přečíslení ve středu hřiště z kopačky Miroslava Malého. Tou dobou běžela 39. minuta a hostující ztráceli na Red Team pouze jednu branku. Bohužel asi nekoncentrovanost po vstřelené brance zapříčinila liknavost a po nepřesné rozehrávce obranného dua i s trochou štěstí propadla hostujícímu gólmanovi Rossmannova střela za brankovou čáru. To byla studená! V hlavách hráčů Sionu se jistě tou dobou rýsovala naděje na vyrovnání skóre. O 4 minuty později dovršil svůj hattrick Rossmann. Po pohledné kombinaci na středu hřiště se dostal za obranu Sionu a sám proti gólmanu Vyležíkovi nezaváhal. Touto brankou nejlepší hráč na hřišti Rossmann uzavřel účet nedělního dopoledního zápasu a Red Team si po sebevědomém výkonu připsal další 3 body do tabulky 1. ligy a bez ztráty kytičky kraluje na špici. Hostující Sion i přes sympatický a bojovný výkon utrpěl druhou porážku v úvodních třech zápasech a na první vítězství v tomto ročníku si počká minimálně do dalšího kola v zápase proti poslednímu mistru PKFL - Ludmile. Jinak bych chtěl oběma týmům poděkovat za příkladný fair play přístup k zápasu. Takové týmy je radost pískat.