Zařazení: 2016/2017 Jaro, 3.A liga, kolo 17

Rozhodčí: FC Hoblina Jižák

Skóre: 3:2

Skóre v polovině: 2:0

Komentář: Nastoupily proti sobě podobně silné týmy. Lépe do zápasu vstoupili domácí, když v úvodních dali dva rychlé góly, takže si mohli dovolit hrát více zezadu a čekat na rychlé brejky. I přes šance na obou stranách se skóre do poločasu neměnilo. Do druhé poločasu opět vstoupili lépe domácí, když vstřelili rychlou branku. Hosté museli přidat na obrátkách a to jim vyneslo i gól. Ke konci zápasu docházely síly na obou stranách, i přesto se hrálo v rychlém tempu. Hosté bušili do konsolidované obrany domácích a vytvořili si pár dobrých šancí. Bohužel pro ně stál v brance dobře chytající Lehečka a nepřipustil změnu skóre až do 55. minuty, kdy ho prostřelil jeden z hostí. Rázem bylo o co hrát a tým One Direction cítil šanci urvat alespoň bod. To znamenalo vše dopředu a také otevřeno obranu, čehož využil osamocený Hilgert-Delgado, který si na hraně pokutového území vynutil žlutou kartu na gólmanu Hřídelovi, který ho srazil. Přímý kop nepřinesl změnu stavu a utkání skončilo výhrou domácích 3:2.